Jeśli chcieliście kiedyś napisać, że "pierd***cie polityków", to właśnie zostaliście usprawiedliwieni

Fot. Łukasz Cynalewski / Agencja Gazeta
Jurek Owsiak w czasie Przystanku Woodstock 2017 używał wulgarnych słów - ustaliła policja w kraju, który nie ma większych problemów. Akta jego sprawy wraz z wnioskiem o ukaranie zostały już przesłane do Sądu Rejonowego, ale to dopiero początek szeroko zakrojonego śledztwa w tej sprawie.

Jak piszą media, może chodzić o sformułowanie "pierd***ć polityków", które padło ze sceny na Woodstocku. Mówi też o tym sam Jerzy Owsiak:
I to nie jest ASZdziennik.

Uważamy jednak, że władza nie powinna poprzestać. I całe szczęście, że władza ma to samo zdanie.

ASZdziennik dotarł do opracowanej przez ekspertów MSW pod kierownictwem Mariusza Błaszczaka listy wulgaryzmów, których używanie w miejscach publicznych będzie wiązać się z zainterseowaniem policji. Większość sprawców została już zatrzymana, poszukiwania innych trwają. Czy znacie tych ludzi?

1. "Wszystko kurwa skręca."

Podejrzany: Artur Rojek

2. "Byliśmy tak wkurwieni na tych Niemców, przez tyle lat, że nas rozjebywali po kątach, że my byśmy poszli, nawet żeby zginąć, żeby mieć choć pięć minut tego, żeby człowiek był kurwa wolny."

Sprawca: Bogusław Linda

3. "Ty klocu, ty młocie, ty piło, ty szprycho, ty graco, ty ruro nieprzeczyszczona, ty zadro, ty drapaku, ty drucie, ty draniu, ty przykry typie, ty kapitalisto, ty neokolonialisto, ty burżuju rumiany, ty karierowiczu, ty groszorobie, ty mikrobie, ty gronkowcu..."

Oskarżony: Edward Stachura

4. "Wszystko chuj."

Winny: Kuba Sienkiewicz

5. "I ty, cenzorze, co za wiersz ten zapewne skarzesz mnie na ciupę, Iżem się stał świntuchów hersztem, całujcie mnie wszyscy w dupę!"

Zbrodniarz: Julian Tuwim

6. "Ty pało gumowa, wredny okupancie, zakało narodowa, złamany palancie, cuchnący śmierdzielu, pełzająca glisto, ponury skurwielu, czerwony faszysto."

Chory zwyrol: Emilian Kamiński

7. "Zdradzieckie mordy, jesteście kanaliami."

Prowokator: anonimowy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...