Ofiara libacji na targu śniadaniowym. Hipster utopił oszczędności życia w organicznej lemoniadzie

Fot. Pixabay / 123rf.com
Wynosił z domu winyle Arcade Fire by oddać się w szpony zgubnego nałogu. Ofiarą kontrowersyjnej polityki cenowej targów śniadaniowych stał się 24-letni Patryk M. z Warszawy. Hipster w ciągu kilku godzin utopił oszczędności swojego życia w organicznej lemoniadzie – dowiaduje się ASZdziennik.

Do zdarzenia doszło w sobotni poranek na Powiślu. Na jednym z targów śniadaniowych spotkało się trzech kolegów, którzy zaledwie noc wcześniej poznali się na imprezie w Cudzie nad Wisłą.

– Rozłożyli się na leżakach i zaczęli spożywać nabytą w pobliskim food trucku organiczną biolemoniadę z cytryn fair trade – przyznają zgorszeni świadkowie. – Po opróżnieniu pierwszego słoika dwaj rozochoceni mężczyźni oddalili się w kierunku kotletów z ciecierzycy, ale "gospodarzowi" imprezy wciąż było mało.

Zdaniem świadków, 24-latek co najmniej dwukrotnie wracał do food trucka, by zaspokoić swój bezlitosny głów lemoniadowy. Choć pragnienie ugasił już dawno, certyfikat z ekologicznych farm cytrynowych z Paragwaju działał jak magnes.

– Lubieżnie pił przez słomkę, a za towarzysza miał tylko swoje selfie z Instagrama – usłyszeliśmy na Powiślu.

Mężczyznę po kilku godzinach odnalazła dopiero jego konkubina, zaniepokojona długą nieobecnością partnera w ich mikrokawalerce. Znalazła go leżącego na leżaku bez żadnych oznak wypłacalności.

– Przybyły na miejsce lekarz zdiagnozował u 24-latka finansową zapaść – poinformował patrol straży miejskiej. – Oszczędności życia w kwocie 24 złotych, 50 groszy i karty lojalnościowej do food trucka ("10 lemoniada gratis") przepadły bezpowrotnie.

Oznacza to koniec marzeń o wieczornej wizycie w Hockach-Klockach. A to nie jedyna ofiara dzisiejszej libacji. W tym samym czasie do szpitala na Solcu trafił bowiem drugi z uczestników śniadaniowej schadzki.

Do domu będzie zwolniony dopiero po ustabilizowaniu stężenia hummusu w organizmie.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.

Autora znajdziesz na Twitterze: @lukaszjadas
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...