Nowa przydatna opcja na Facebooku. Będzie ostrzegać, czy była dziewczyna też jest na mieście

Facebook reaguje na silne wstrząsy w osobistym życiu 19-latka z Warszawy. Jeszcze dziś ruszy funkcja "safety check", dzięki której mężczyźni planujący wyjść na miasto zostaną poinformowani, czy przebywa tam również ich była dziewczyna. To skutek nagłego zerwania przez Patrycję M. romantycznych relacji łączących ją dotąd z Igorem P.


W stolicy trwa akcja ratunkowa.

Według najnowszego bilansu w pokoju 19-latka na warszawskim Muranowie we łzach zatonęly już ponad trzy paczki chusteczek higenicznych, a sentymentalny przebój "Someone Like You" Adele został zapętlony na Spotify blisko 150 razy.
– Kiedy mamy do czynienia z taką katastrofą, każdy chce mieć pewność, że nie dojdzie wstrząsów wtórnych – napisał Mark Zuckerberg. – Nowa opcja przyspieszy gojenie ran, stłumi tęsknotę i pozwoli trzymać się z dala od miejsc kojarzonych z pierwszą randką i pierwszym pocałunkiem – tłumaczy szef Facebooka.

Na zmiany w serwisie społecznościowym z nadzieją zareagowali już rodzice porzuconego 19-latka.

– Trwa rozbiórka ołtarzyka poświęconego Patrycji, ale trudno jest ukryć przed wzrokiem syna jej selfie z Instagrama opatrzone hasztagiem #singlelife – tłumaczą rodzice chłopaka, który wciąż łudzi się, że to nie koniec, a tylko "to skomplikowane". – Próbowaliśmy zniechęcić go do Patrycji przez obrzydzanie zapachu jej perfum i wyolbrzymianie wad, ale nic nie działało,

Ostrzeżenia to nie jedyna funkcja nowego gadżetu.

W aplikacji będzie można m.in. ustalić neutralne miejsce, w którym partnerzy zostawią pożyczone sobie książki i płyty bez potrzeby osobistego kontaktu, ustalić rotacyjny tryb przebywania w klubokawiarniach lubianych przez obie strony byłego związku, a specjalny algorytm zablokuje możliwość kontaktu z byłą partnerką przez Messengera, telefon i SMS-y.


Na wypadek, gdyby były partner chciał się pogrążyć wysłaną o 2 w nocy propozycją "żebyśmy spróbowali jeszcze raz"


To jest ASZdziennik dla filmu "Synalek". Wszelkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone, ale historię walki z zawodem miłosnym obejrzycie w kinach od 25 sierpnia.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie