Pomysłodawca ścieżek rowerowych z kostki zatrzymany. Odpowie też za stworzenie azbestu, crocsów i Fiata Multipla

Fot. Jakub Porzycki / Agencja Gazeta
Dobre wieści dla rowerzystów! Policjanci z Centralnego Biura Śledczego ujęli wczoraj niebezpiecznego przestępcę, który od lat torturował cyklistów w całym kraju.


– Szaleniec był na wolności stanowczo za długo, ale wreszcie udało się go schwytać. Koszmar się skończył. Już żadna ścieżka rowerowa nie zostanie wyłożona kostką Bauma – powiedział rzecznik Komendanta Głównego Policji.

Zatrzymany to 52-letni Krzysztof S. W ciągu 20 lat jego ofiarą padły dziesiątki, a może nawet setki tysięcy cyklistów. Największą traumę spowodował wśród użytkowników rowerów szosowych, którzy chcą, aby odpowiedział przed trybunałem w Strasburgu za zbrodnie przeciwko dętkom.
– Tylko wyjątkowo zdeprawowany umysł mógł wymyślić, żeby wyłożyć ścieżki rowerowe kostką brukową, po której nie dość, że ciężej się jeździ, to jeszcze jest droższa i mniej trwała niż asfalt. Rozumiem, że rolkarze mieli cierpieć, ale to my też po tym jeździmy! – mówi policyjny psycholog, z zamiłowania rowerzysta.

Ale okazuje się, że to nie jedyne przestępstwo, za które odpowie zatrzymany. Policja ma dowody, że stoi on też za innymi chorymi wynalazkami, takimi jak crocsy, Fiat Multipla, czipsy o smaku octu i internetowe reklamy z podkręconym dźwiękiem.

Jak się dowiadujemy sprawa jest rozwojowa.

Na policję zgłosili się też świadkowie, którzy twierdzą, że to S. wymyślił brukselkę i polskie reggae.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.

Autor: Mariusz Ciechoński.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...