Poprosiliśmy internet, żeby zawstydził Artura Rojka i wymyślił najbardziej off-owy zespół świata. Oto efekt:D

Fot. 123rf.com
To naprawdę było zadanie godne Artura Rojka. Musieliście wymyślić najbardziej offowy zespół świata, podać jego nazwę i krótko opisać, dlaczego jest tak bardzo niezależny.


Okazuje się, że "Gazeta Magnetofonowa" byłaby z Was dumna. Oto 7 najbardziej niszowych zespołów świata wg czytelników ASZdziennika. Autorzy najlepszych propozycji z miejsc 1-4. jadą na OFF-a z ASZem!

Jeżeli wygrałeś/wygrałaś, prosimy o kontakt na adres: rafal.madajczak@aszdziennik.pl.

7. TBA

Znani także jako To Be Announced. Są w lajnapie każdego festiwalu a nikt nie wie w jakim składzie grają i jak wyglądają.

Piotr Abramczyk

6. ...

Kapela tak offowa, że we wszystkich formularzach do zgłoszeń na festiwale zostawiają wolne miejsce w miejscu na nazwę zespołu. Znana również jako Ale Jak To Nic Nie Wpisali, To Ci Co Znowu Zostawili Pole Puste, Wymyśl Coś, oraz I Jak Ja Mam Ich Teraz Zapowiedzieć.

Jacek Wezgraj

5. Na Pewno Nie Znasz

Niezależny zespół, grający bardzo alternatywną i niezależną muzykę. Znany jedynie trzem hipsterom z Londynu pod nazwą "You know nothing AshJennyck". Ich płyty można dostać jedynie w czasie ich koncertów, o których informują swych fanów drogą pantoflową (w stylu dziadzinych pantofli w kratkę). Więcej nie ma sensu opisywać, bo i tak nie znacie.

Tamara Misiewicz

4. Feat

Występują praktycznie w każdym duecie, jednak nigdy się nie ujawniają. Tajemniczy i zagadkowi jak pochodzenie piramid w Egipcie poruszają wyobraźnię każdego szanującego się youtubera.

Agnieszka Pawlik


3. This Video Is Not Available In Your Country

Bardzo offowi. Do tej pory by ich zobaczyć trzeba było się wybrać na zagraniczne festiwale. Tym razem zagrają na specjalnej scenie VPN-Changer.


Katarzyna Lipska


2. Various Artist

Wykonawca, który próbował zrobić karierę poprzez popularny program Winamp. Są tak niszowi, że nawet po zagraniu swoich kawałków nie są w stanie ich rozpoznać. Legenda głosi, że podczas ich występu (nie mylic z koncertem) ktoś stał pod sceną i słuchał. Ich fanklub chodzi tylko w białych koszulkach bez nadruku. Nie ma co się afiszować.


Maciej Szarpatowski


1. Bweeeuuuongggeeeuuuolelejehuhu

Zespół funkowy jodłujących inuickich pro gamerów, używających autotune i digeridoo do symulowania pieśni godowej płetwali błękitnych.

Michał Łuczak


To jest ASZdziennik, ale Michał, Maciej, Kasia i Agnieszka naprawdę jadą na OFF-a.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...