Nowość w PKP na Woodstock. Za dopłatą dostaniesz miejsce w przedziale, gdzie grają nie tylko Dżem

123rf.com
Nie tylko przy "Wehikule Czasu" i "Whisky Moja Żono" mija druga godzina podróży 17-letniej Moniki z Warszawy w pociągu do Kostrzyna na tegoroczny Przystanek Woodstock. Dziewczyna postanowiła skorzystać ze pakietu premium w musicREGIO: wykupiła miejsce w przedziale obok osób, które przez całą drogę grają na gitarach nie tylko Dżem.

– Wyciągamy rękę do woodstockowiczów, którzy jadą do Kostrzyna na Łąki Łan, Domowe Melodie albo The Bloody Beetroots – tłumaczy biuro prasowe PKP. – Pasażerowie po raz pierwszy w 23-letniej historii festiwalu będą mogli liczyć w pociągach na urozmaicony repertuar i towarzyszy podróży zweryfikowanych na specjalnych przesłuchaniach w całej Polsce.

Znajomość tradycyjnych pieśni zaczynających się od słów "pamiętam dobrze ideał swój" i "mówią o mnie w mieście" to tylko niektóre z talentów, jakie musieli udowodnić zweryfikowani pasażerowie z przedziałów premium.

Gdy tylko pociąg ruszył z Warszawy Zachodniej, ekipa kiperów dobrała bowiem Monice odpowiedni trunek pasujący do jej kabanosów, a specjaliści od infrastruktury zarezerwowali jej miejsce w kolejce do toalety, by była szansa na skorzystanie z niej jeszcze przed końcowym przystankiem w Kostrzynie. Pasażerka może też liczyć na zabiegi spa w 40-stopniowej saunie.

– Do luksusowego pakietu najbardziej przekonał mnie jednak obiecane setlisty i niezapomniane przeżycia muzyczne – twierdzi Monika, którą jedna z towarzyszek luksusowej podróży mocno trzyma za rękę, asekurując 17-latkę przed wypadnięciem z wesołego, koncertowego przedziału.


Oprócz "Wehikułu Czasu" i "Whisky Moja Żono" w wysokich rotacjach ekipa premium gra bowiem także inne piosenki.

– "Kinga" T.Love, "Teksańskiego" Hey i "Baranka" Kultu – wymienia bogaty repertuar obsługa luksusowego wagonu.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.

Autor: Łukasz Jadaś /@lukaszjadas
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...