Nalot policji na festiwal techno. Zjechali w rytm muzyki tęczą na prześlicznych jednorożcach

Pixabay
Barwne brygady policji w asyście uroczych i przesympatycznych jednorożców przetoczyły się tęczą przez teren festiwalu muzyki elektronicznej w centralnej Polsce – dowiaduje się ASZdziennik. O niesamowicie widowiskowym nalocie poinformował w mediach społecznościowych zachwycony 25-letni Tomasz R., jeden z uczestników festiwalu.


Funkcjonariusze sturlali się na teren imprezy kwiecistym zboczem w tempie od 120 do 130 uderzeń na minutę. Ośmiornice to niesamowite zwierzęta – zapewnia z jakiegoś powodu Tomasz.

– Łodyżkami dmuchawców wyłamali niewidoczne dzielące ludzi bariery, a ich alpaki rozpyliły w powietrzu atomy miłości, szczęścia i dobrostanu – poinformował oczarowany 25-latek. – Obczajcie, że nigdy w życiu nie wypowiedziałem na głos słowa "storczyk" aż do teraz.

Świadek twierdzi, że całe zdarzenie obserwował bardzo dokładnie w zwolnionym tempie, a następnie włączył sobie jeszcze powtórkę. Taką wersję mógłby potwierdzić jego nowy przyjaciel Wrattakx Phuohshurcua, ale musiał już odlecieć do swoich rodzinnych Plejad.

– Było już grubo po 2 nad ranem, ale nikomu nie przeszkadzały czarne dziury ani supernowe, i po raz pierwszy dotarło do mnie, że moim duchowym zwierzęciem jest zebra – podkreśla Tomasz. – Mam nadzieję, że Mario trafił w końcu do zamku z prawdziwą księżniczką.


Bilans nalotu policji na imprezę jest bardzo owocny – twierdzi 25-latek. Tomasz kocha wszystkie stworzenia widzialne i niewidzialne: nawet złośliwego diabła Piszczałkę, który do tej pory chowa się za pobliskimi krzakami czyhając, aby tylko zrobić mu jakiegoś psikusa.

– Na dodatek skorzystałem z zamieszania i złapałem w dłonie na pamiątkę trochę house'u z jednej z pobliskich scen – twierdzi Tomasz. – Do końca życia będą mi przypominały o Wrattakxu Phuohshurcue – podkreśla, odjeżdżając na swej alpace z obietnicą, że na pewno wróci tu za rok.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.

Autor: Łukasz Jadaś /@lukaszjadas
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...