Magdalena Ogórek reaguje na słowa Bono o Polsce. "Tak się kończy zmiana nazwiska z Berman na Bono"

Fot. Sławomir Kamiński / Maciej Jarzębiński / Agencja Gazeta /
Mam przesłanie miłości i wolności dla naszych braci i sióstr w Polsce, którym zabiera się ich wolność! jesteśmy z wami! - tymi kłamliwymi słowami totalny wokalista Bono zwrócił się do widowni w Amsterdamie. Na szczęście został od razu sprowadzony na ziemię.


– Panie Bono z @U2, nawiązując do wypowiedzi o kręgosłupie @Jaroslaw_Gowin - czy oznaką kręgosłupa jest zmiana nazwiska z Berman na Bono? – napisała Magdalena Ogórek obnażając prawdziwą, internacjonalistyczną motywację artysty, który nigdy nie wystąpił w Opolu.
– Coming to @U2 in Amsterdam? Use #U2TheJoshuaTree2017 with your photos & tweets on socials. We'll share – wykrętnie odpisał zespół Bono zd. Berman, ale dr Ogórek nie odpuszczała.

– A ojciec też nie zmieniał? Wokalista w wolnej Polsce musi się rozliczyć ze stalinowskiego i KPP-owskiego spadku – zaorała lewaka.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, na tym moralna latarnia prawicy nie poprzestanie. Jeszcze dziś, wraz ze Stanisławem Janeckim, zada w programie "W tyle wizji" ostateczny cios.

Ujawni zeznanie fikcyjnego powstańca twierdzącego, że "One" puszczone od tyłu zawiera akt poddaństwa wobec George'a Sorosa.

To jest ASZdziennik, ale tylko uprzedzamy fakty:) (r)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...