Trailer Jumanji zatrzymany. 30-latek z Polski oskarża go o zamordowanie wspomnień z dzieciństwa

Fot. mat. promocyjne
Najbardziej bolą wspomnienia, których nigdy nie miałeś. Przekonał się o tym 30-latek z Warszawy, który padł ofiarą najnowszego zwiastunu drugiej części "Jumanji" z 1995 z Dwaynem Johnsonem w roli głównej.


– Prokuratura rejonowa Warszawa Śródmieście prowadzi śledztwo w sprawie zamordowania wspomnień z dzieciństwa 30-latka z Żoliborza – dowiaduje się ASZdziennik.

Podejrzanym jest trailer do filmu przygodowego "J.", korzystający z motywów filmu "Jumanji" z 1995 roku. Jak wynika z naszych informacji od zdarzenia miało dość przed południem w piątek, kiedy poszkodowany scrollował Fejsa i przypadkiem trafił na zwiastun.
– Skuszony znanym i drogim mi tytułem kliknąłem, a wtedy napastnik uderzył. Gdy się ocknąłem, wiedziałem, że straciłem coś ważnego, jakby umarła cząstka mnie – wspomina podczas rozmowy w obecności psychologa.

Pierwsze oględziny mówią o trwałym zbrukaniu wspomnień dotyczących "Jumanji", ale jest i dobra wiadomość. Lekarze mówią o cudzie, ale szczęśliwie ośrodki odpowiedzialne za inne wspomnienia pozostały nietknięte.

Poszkodowany nadal więc uważa, że "Słonecznemu Patrolowi", "Kapitanowi Planecie" i Ace of Base nic już w kulturze nie dorówna.

To jest ASZdziennik, ale niestety niewiele tu zostało zmyślone.

Autor: Rafał Madajczak / @ojciecredaktor
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...