Dramat 20-latki. Nie transmituje koncertu na Fejsie, nikt jej nie wierzy, że jest na festiwalu

Drogo kosztował nierozważną 20-latkę szacunek dla artystów i widzów kameralnego festiwalu muzycznego w Białymstoku. Zasłuchana do nieprzytomności młoda kobieta emocjonalnie zaangażowała się w koncert i ani przez chwilę nie pomyślała, by włączyć transmisję live dla swoich znajomych z Facebooka i Snapchata -– dowiaduje się ASZdziennik.


W mediach społecznościowych znajomi 20-letniej Kasi z Wrocławia od godziny debatują, gdzie tak naprawdę znajduje się ich koleżanka.

– Przecież Open'er dopiero do środy, a Woodstock rusza w sierpniu – twierdzi Cyprian, który przeciera już obiektyw swojego tableta w oczekiwaniu na The Weeknd. – Rodzice opowiadali mi jeszcze o Opolu i Sopocie, ale to chyba było w latach pięćdziesiątych.

Cypriana nie przekonuje deklaracja udziału w Halfway Festivalu, jaką Kasia złożyła zapisując się na oficjalne wydarzenie białostockiej imprezy.

– Na Facebooku ani śladu po transmisji, podobnie na Snapie i Twitterze – przyznają znajomi 20-latki. – Napisała tylko, że przeżywa właśnie najcudowniejsze chwile swojego życia, ale przecież koncert Coldplay był tydzień temu, więc to musi być jakieś nieporozumienie.

Tymczasem, jak ustalił ASZdziennik, Kasia rzeczywiście przeżywa właśnie najcudowniejsze chwile swojego życia.

– Nie wiedziałam co się dzieje – przyznaje w rozmowie. – Zespół wszedł na scenę i nagle wszyscy przestali rozmawiać.

To, co działo się potem, kosztowało fankę niezależnej piosenki autorskiej kilkadziesiąt lajków i komentarzy typu "nie znam" i "a na juwenalia to nie chciałaś iść". Kasia wraz z publicznością zapomniała o reszcie świata, i odkładając smartfona na bok zaczęła wsłuchiwać się w koncert ani na chwilę nie przerwany przez blask fleszy, rozmowy osób które znalazły się tam przez przypadek, i przepychających się pod scenę korowodów.


– Traktowaliśmy się jak ludzi – twierdzi zszokowana dziewczyna, która podczas koncertu zrobiła jedno jedyne zdjęcie. Na dowód, że festiwal rzeczywiście istnieje i nie jest tylko wytworem jej wyobraźni.


To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.

Autor: Łukasz Jadaś /@lukaszjadas
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie