7 zdań kulturalnego człowieka, które oczarują twoich znajomych w ten weekend

Koleżanka zna już teksty z "Melodramy", a ty wciąż mylisz zwrotki "Tennis Court"? Boisz się spoilerów z pierwszego sezonu "Gry o Tron"? Nie wiesz, że pierwszym zdaniu chodziło o Lorde?


Głowa do góry.

Oto siedem zdań, dzięki którym zabłyśniesz w nawet najbardziej modnych księgarnio-kawiarniach w Polsce.

1. Davida Guetta i Justin Bieber nagrali hit lata? Pełna zgoda, ale w życiu nie słyszałem, żeby ktoś tak dziwnie wymawiał "Queens Of The Stone Age".

Naukowcy potwierdzają: w sercu każdego człowieka jest specjalne miejsce na Josha Homme'a.

2. Polska wreszcie wstaje z kolan! A przynajmniej z kolan wstaje B.J. Blazkowicz, fikcyjny potomek emigrantów z Polski w nowej części "Wolfensteina". To już coś.

Walka z nazistami nigdy się nie starzeje, tak jak nigdy nie starzeje się Blazkowicz. A gdy w obronie wolnego świata Blazkowicz walczy z nazistami z wózka inwalidzkiego, preorder nagle przestaje być abstrakcyjnym słowem.

3. Ktoś powinien wreszcie się wziąć za te polskie koleje. Nie mogę uwierzyć, że nadal nie ma dogodnego połączenia Malta Festival - Halfway Festival - Open'er - Tauron - Audioriver - OFF.

Skandal. Powinni napisać o tym w "Magnetofonowej".

4. Wziąłbym ze sobą jakąś plażową lekturę na urlop. Szkoda, że nie znam nic lekkiego.

Szkoda, że "Fenomenologia Ducha" Hegla nadal nie doczekała się wydania kieszonkowego.

5. Niektórzy twierdzą, że to niemożliwe, ale udowodnię, że są w błędzie. Zbieram ekipę na wyprawę trudnym szlakiem Michael Kiwanuka - James Blake - Solange - Radiohead - Ara. Bez butli tlenowych.

Popularne i bezpieczne szlaki między Main Stage a Tent Stage na festiwalu Open'er to zabawa dla amatorów. Trudny grafik wymaga trudnych decyzji, bez chwili postoju w namiocie Tymbarka.

6. 4K, 2,3 GHz, x86, 12 GB GDDR5, 326 GB/s, 6 TFLOP, HDMI 2.1, 1172 MHz, 40 CU, IEEE 802.3 10/100/1000, 1 TB, 30 x 24 x 6 cm, 499 USD.

Bo każdy lubi pogadać o grach wideo.

7. Nie mogłem się zdecydować od czego zacząć, więc w godziny parzyste czytam "Przekrój", a w nieparzyste - "Gazetę Magnetofonową".

Trochę niepokojące. Jestem w połowie obu numerów i nadal nie ma nic o tych fatalnych połączeniach kolejowych.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.

Autor: Łukasz Jadaś /@lukaszjadas
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...