7 gotowych statusów na Facebooka, którymi oczarujesz znajomych i zdobędziesz dużo lajków

123rf.com
W mediach społecznościowych zabłysnąć coraz trudniej, a celebryci, wpływowi blogerzy i autorzy "Miedzianki" każdemu robią mocną konkurencję. Jeżeli od dawna nie odczułeś natychmiastowej gratyfikacji w postaci pustych wirtualnych gestów bez znaczenia, jest na to sposób.

Oto siedem gotowych wpisów, dzięki którym zdobędziesz dużo lajków, a może nawet wiele "super" i mnóstwo udostępnień.

1. Zabawna historia z komunikacji miejskiej.

Przysięgam: autentyk z dzisiaj.

Warszawa. Tramwaj 35. Spokojnie czytam sobie polskie wydanie "Esquire". Na słuchawkach zwyczajne b-sajdy Milesa Davisa z czasów Drugiego Wielkiego Kwintetu. W plecaku jak gdyby nigdy nic o winyl Samphy głucho obija się cytrusowo-żywiczna imperialna IPA z browaru "Czarna Pinta" spod Włocławka. Na nogach airmaxy, prosty design, podobnie jak tych odsuniętych na czoło raybanów. Wiecie, taki typowy wtorek o 12:00.

Nagle: przystanek. Tramwaj szarpie. Staje. Wysiadam na Placu Zbawiciela.

I wtedy zauważyłem, że mam 39 lat, zachowuję się jak gimnazjalista, jestem sam i całe życie przeleciało mi gdzieś przez palce. LOL.

Kurtyna.

2. Niepokojący wszystkich znajomych cytat, który równie dobrze może świadczyć o tym, że skończył ci się internet w komórce*, w czasie prania przepadła ci gdzieś jedna skarpetka, albo że cały dobytek spłonął ci właśnie pożarze.

"Gdyby ktoś mi powiedział, że całe moje życie zmieni się między jednym uderzeniem serca a drugim, parsknęłabym śmiechem. Od szczęścia i tragedii, od niewinności do upadku? Żarty. Ale tyle wystarczyło. Jedno uderzenie serca. Mgnienie oka, oddech, sekunda - i wszystko co znałam i kochałam zniknęło".

* - jeżeli masz w Plushu, nikt w to nie uwierzy, bo w Plush ABO masz co miesiąc nawet 15 GB.

3. Ty i twój kot.

#kot #koty #kotek #KocieSprawy #KotyGórą #KotySąSuper #KocieŻycie #KotySąWszędzie #KotySąLepszeOdLudzi #KotyMnieZawszeSłuchają #KotyMnieNigdyNieOpuszczą #KotyDoMnieMówiąGdyNiktNiePatrzy #KotyKażąMiRobićOkropneRzeczy #JeżeliToCzytaszToBłagamOpomoc #PodajęNamiary #oNie #KotyMnieChybaUsłyszaly #KotySięZbliżają #oBoże #miau #kot #koty #kotek #KocieSprawy #KotyGórą...


4. Zdjęcie i pozdrowienia z twojego urlopu.

A wy co, nadal za biureczkiem? Pracka? W pocie czółka? Na zleconko? Bez perspektywek? Z demotywacyjką? Uwiązani kredycikiem? Bez ubezpieczonka? Z pierwszymi symptomkami wypalonka? Z frustracyjką? Pozdrawiam z Korfu!

5. Ważne ostrzeżenie dla znajomych.

Kochani, przeczytanie tego posta zajmie tylko chwilę, a może uratować wam życie.

Niedawno mamę mojej koleżanki spotkała w metrze dziwna sytuacja. Zauważyła, że ciemnoskóremu mężczyźnie wypadł z kieszeni portfel. Podniosła go i oddała właścicielowi. Ten w ramach rewanżu miał jej powiedzieć, „żeby przypadkiem nigdy nie wsiadała do wagonu po usłyszeniu sygnału". Kiedy ta chciała go zapytać o szczegóły, stwierdził, że to kwestia zdrowego rozsądku i zasad bezpieczeństwa.

Może to tylko głupi żart, ale na wszelki wypadek błagam - podajcie dalej i ostrzeżcie znajomych.

6. Recenzja nowego serialu.

Moi drodzy, kolejny wieczór serialowy za mną!

Tym razem zdarzyło się tak, że miałam do wykorzystania 15 GB w Plushu, więc najpierw obejrzałam ekranizację, a dopiero potem czytałam przez pół roku tę siedmiotomową powieść, której sedno spokojnie zmieściłoby się w trylogii, ba - pewnie w opowiadaniu, a którą sprawni amerykańscy scenarzyści bezczelnie ujęli w jednym sezonie i okazało się, że jednak można, a ja wierząc w to, że książka z reguły jest lepsza, straciłam tylko czas na to tanie przydługie szmirowate czytadło.

7/10. Jest dobrze, choć książka była lepsza.

7. Relacja z twojej trasy biegowej.

JEST MOC!!! Intensywny dzień najlepiej zacząć od energetycznego kopa! ENDORFINY!!! 24 kilometry biegu i trzy długości basenu za mną, a jeszcze nie ma 6:00! Ten wpis dyktuję swojemu smartwatchowi, bo w jednej dłoni trzymam bidon z przecierem z rzodkwi, a drugą robię sobie selfie w 4K. Pewnie leżycie jeszcze żałośnie w łóżku i scrollujecie Fejsa zamiast wreszcie wziąć się za siebie, więc patrzcie na każdą strużkę potu na moim czole i z myślą, że wasze życie stoi w martwym punkcie - zostawcie lajka, który uśmierzy moje skryte obawy, że to co robię jest bez sensu! JEST MOC!!! Mijam właśnie przedmieścia Wyszkowa, choć wyszedłem tylko do parku! Nie wiem jak stąd wrócić na Mokotów! JEST MOC!!!


To jest ASZdziennik, ale to prawda. W Plush ABO można mieć co miesiąc 15 GB internetu.

Autor: Łukasz Jadaś /@lukaszjadas
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...