Blogi technologiczne oszalały. Bazgroł 5-latki ujawnił wszystkie szczegóły wyglądu iPhone'a 8

Fot. ASZleaks
W świecie, który żyje przeciekami, gdzie wszystko można zobaczyć na kilka miesięcy przed premierą, jeden produkt pozostawał ukryty w mgle domysłów. Aż do dzisiaj.

"Jeśli tak będzie wyglądać nowy iPhone, to jeszcze dziś rozbijam namiot pod Apple Storem", "Steve byłby dumny. Oto iPhone XXI wieku", "To koniec Androida" – to tylko kilka z tysięcy nagłówków, które pojawiły się na blogach technologicznych na całym świecie po tym, jak w rysunku 5-latki z Lublina bloger z Boliwii wypatrzył wyciek designu iPhone'a 8.
– Gołym okiem widać, że Apple odrobiło pracę domową – nie krył entuzjazmu jeden z blogerów "The Verge".

I rzeczywiście. Jak wynika z analizy serwisu SpidersWeb, nowy iPhone spełni wszystkie marzenia fanów giganta z Cupertino.
Jest więc "wylewający się" na cały front telefonu ekran (strzałka 1), mamy udoskonaloną Retinę w technologii OLED (2) oraz przycisk Home pod ekranem (3).

Najważniejsze jednak zostawiliśmy na koniec. Wgłębienie w dolnej części bazgroła ujawnia powrót, o który wznosili modły wyznawców "nadgryzionego jabłka" (4). Tak, nowy iPhone pojawi się z wejściem słuchawkowym!!!

Sprawczyni całego zamieszania szybko próbowała umniejszać znaczenie wycieku twierdząc, że próbowała namalować domek, ale chyba nie będzie miała wyboru.

Jak bowiem donosi Forbes, na całym świecie złożono już 6 milionów preorderów, co przekracza możliwości Apple.

Które poinformowało, że 5-latka będzie w stanie do listopada namalować tylko połowę z nich.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.

Autor: Rafał Madajczak / @ojciecredaktor
Trwa ładowanie komentarzy...