7 zdań, które zrobią z ciebie pro hipstera wśród graczy

Fot. mat. promocyjne / 123rf.com
Czas gna coraz bardziej. Praca, szkoła, rodzina, fitness, rozwój osobisty. A tymczasem znajomi mogą w każdej chwili zacząć temat gamingu, gdy ty wciąż rozpamiętujesz misję w Stalingradzie w pierwszym Call of Duty. Na szczęście jest sposób.

Oto siedem zdań, które pozwolą ci nadrobić dystans do pro hipsterów gamingu.

1. "Infinite Warfare" mam na winylu, jeden z lepszych w dyskografii Call of Duty. Gdzie tego posłuchać na żywo?

Brzmi trochę bez sensu? Nieważne. Ważne, że jest "winyl". To słowo pozwala na wyjście z 9/10 opresji w hipsterskiej konwersacji.

2. Śmieszną historię miałem na Zbawiksie. Przeglądałem listę kaw na tablicy i zamiast Double Frapuccino przeczytałem Double XP Frapuccino.

Double XP. Weekend z podwójnym XP to święto wszystkich prawdziwych gamerów. Odwołanie do tego eventu w rozmowie utnie wszelką dyskusję o burzliwych weekendach. Bo to ty strzelałeś karabinem pulsacyjnym. O tak.

3. Nie daj sobie wmówić, że K/D wyklucza PTFO. GTFO!

Nie ma pro grania bez skrótów. LOL, BRB, AFK, FFS czy CTF masz jednym palcu. Nie przejmuj się, od lat nikt nikogo nie prosił o rozwinięcie.

4. Kawa? Nie, dzięki, poczekam aż wyjdzie GOTY i wtedy kupię wszystkie kawy z całego roku.

Prawdziwy gracz nie kupuje gier. Prawdziwy gracz czeka, aż stanieją i wyjdą w edycji Game of the Year w cenie sojowego latte.

5. Rzuciłem w końcu tę pracę w korpo. Głęboko w sercu zawsze stawiałem na co-opa zamiast bieg headless chickens.

Tak wiele tu klisz, że nie wiemy, czy tego nie rozrysować. Rzucanie korpo - jest. Gra w kooperacji ze znajomymi - jest. Delikatni hejt na graczy, którzy w multiplayerze łoją ci skórę - jest. Razem to combo nie do pobicia.

6. Kiedy jest najbliższy marsz CoDu? Powiedziałem CoDu zamiast KODu? Ale ze mnie gapa;)

Gamingowy żarcik nie jest zły. Są też i inne: Dlaczego nie odpowiedziałeś na mojego mejla? Odpowiedziałem, ale mam laga. Albo: Dziś mieliśmy rocznicę. Nasz związek odnowił season passa. Kojarzycie już?:) Zawsze działa.

7. Sorry za spoilery, ale obejrzałem "Fakty", obejrzałem "Wiadomości”, przejrzałem wszystkie najważniejsze dzienniki tygodniki opinii. I uderzyło mnie: czemu media milczą o konflikcie z Marsem? Rozumiecie, "z Marsem";)

Dziś nikt nie gra w fabuły. Gość liźnie pierwszy epizod i udaje, że wie, jak kończy Kit Harrington w Infinite Warfare. Tymczasem ty wiesz dzięki naszemu zdaniu i nie zawahasz się tej wiedzy zamarkować.
To jest ASZdziennik dla Activision Blizzard, wydawcy gry Call of Duty: Infinite Warfare i najnowszego DLC Sabotage na PC, XBOX ONE i PS4.
Trwa ładowanie komentarzy...