Dramat kiboli. Zdemolowali znany warszawski klub, dzięki nim teraz wszystko będzie w lokalu nowe

Fot. Pomagam.pl / Chmury
Chcieli dobrze, wyszło jak zwykle.


– Dramat kilkudziesięciu młodych ludzi. Zdemolowali znany warszawski klub "Chmury", nie wzięli pod uwagę, że dzięki nim teraz wszystko będzie w lokalu nowe – dowiaduje się ASZdziennik.

– No skąd miałem wiedzieć, że będzie zbiórka na Pomagam.pl? Najprawdopodobniej zawinił wywiad – mówi jeden z prowodyrów zajścia, które okazało się pyrrusowym zwycięstwem braci kibicowskiej.

A nic nie zapowiadało nieszczęśliwego finału. Grupa kiboli Legii Warszawa weszła w "Chmury" jak w masło. Szybko w stronę kibiców Ajaxu Amsterdam poleciały krzesła wyklęte i race wolności. W kilkanaście minut było po wszystkim. Życie dopisało jednak do tej historii inny scenariusz.

– Wczoraj wieczorem nieznani sprawcy urządzili sobie burdę w lokalu "Chmury" dewastując praktycznie cały lokal z wyposażeniem. Podczas "bitwy" na szczęście nikt z klientów nie został ranny, tym nie mniej właściciel poniósł ogromne straty materialne – czytamy w opisie zbiórki na Pomagam.pl. – Celem akcji jest symboliczne wsparcie dla warszawskiego lokalu, które zapisało się na mapie Warszawy jako jedno z najlepszych miejsc kultury niezależnej.

W krótkim czasie na koncie pojawiła się kwota tysiąca złotych, a na Facebooku szereg ludzi zobowiązało się do odbudowy klubu już w najbliższy piątek.

– Przebóg, to nie tak miało być! Kurza stopa! – irytuje się przedstawiciel piłkarskiej młodzieży.

Na skruchę jest już jednak za późno.

Za bycie debilem grozi im do 3 lat więzienia.

To jest ASZdziennik dla klubu "Chmury", który padł ofiarą chuligańskiej dziczy, ale zaraz się odbuduje i będzie miał kiboli w anusie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...