PILNE: Gość, który zawsze zasłania ci scenę na koncercie, znów jedzie na ten sam festiwal co ty

500 zł oszczędności i 170 cm wzrostu już nie wystarczą, by móc w tym roku spokojnie cieszyć się letnim festiwalem muzycznym.


Wysoki typ, który od lat zasłania ci widok na Open'erze, potwierdził swoją obecność na wszystkich letnich festiwalach, które planujesz odwiedzić w tym roku – dowiaduje się ASZdziennik.

– Rok po koncercie Florence & The Machine, na którym Agata z Wrocławia zobaczyła dzięki mnie tylko The Machine, jestem gotowy na kolejne muzyczne wyzwania – napisał na Facebooku mężczyzna, którego rodzice obdarzyli w genach wysokim wzrostem, a Akademicki Związek Sportowy szczodrym stypendium koszykarskim.

Orange Warsaw Festival, Open'er, Tauron Nowa Muzyka, Audioriver i OFF - to tylko niektóre z letnich imprez, o których mężczyzna wspomniał w rozmowie z ASZdziennikiem.

– Nie ominę też bardziej kameralnych festiwali – uspokaja. – Zasłanianie sceny amfiteatru na białostockim Halfway Festival to duże wyzwanie, ale tak jak i na Ars Cameralis, zrobię wszystko co w mojej mocy - obiecał.

Lista festiwalowych osiągnięć mężczyzny jest nomen omen długa.

Justyna z Ciechanowa wciąż uważa, że Justice to projekt solowy, a Damian z Inowrocławia nadal nie wie, dlaczego Tegan nie występuje na żywo razem z Sarą. Pomimo nacisków ASZdziennika mężczyzna nie chce jednak ujawnić, czy to on zasłonił koncerty ANOHNI i The Kills na OFF-ie w 2016 roku.

Na przybycie wysokiego mężczyzny szykują się już fani muzyki w całej Polsce.

– Ciąglę liczę, że jeszcze trochę urosnę – mówi ASZdziennikowi 17-letnia Natalia. – Marzę, by w końcu zobaczyć Kodaline. Dwa lata temu na Open'erze tylko ich słyszałam.

Jak ustalił ASZdziennik, serwis Last.fm określił twoją muzyczną zgodność z wysokim mężczyzną jako "SUPER". Wasz gust muzyczny pokrywa się w niemal stu procentach, a zatem możesz pożegnać się z nadzieją na komfortowy widok na sceny wszystkich tegorocznych letnich festiwali.


Mężczyzna potwierdza, że stanie dokładnie przed tobą.

I nie omieszka rejestrować koncertu Radiohead 10-calowym tabletem.

To jest ASZdziennik, ale wszelkie cytaty i wydarzenie zostały zmyślone.

Autor: Łukasz Jadaś / @lukaszjadas
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie