#KlikaczePoranne. To nie jest jeszcze jeden przegląd prasy. To jest przegląd wszystkiego:)

Świat pędzi, newsy szaleją, a nie wszystko da się zamknąć w ASZdziennikowym nagłówku. Dlatego stworzyliśmy listę linków, które bawią, uczą, a czasem wkurzają. Żebyście nie musili scrollować walla na Fejsie. Bo my to już zrobiliśmy:)


1. Duda boy

Onet opublikował zdjęcie Andrzeja Dudy z 1989 roku (to ten w środku). To jedna z ostatnich fotografii bez długopisu.

2. Dzień dobry, poproszę Debilon

Serwis Mamadu.pl dotarł do blogerki Mamabezrecepty, która ujawniła sposób, w jaki Polacy przekręcają nazwy leków w aptekach. Nas ujął Debilon i Stoperan do uszu.

3. Tak się liczy w TVP

Szef Rady Mediów Narodowych właśnie policzył osoby, które zostały zwolnione w mediach przez dobrą zmianę. Facet musi mieć po 200 palców na każdej dłoni.

4. GIF dnia

5. A na Pudelku...

Serwis zwraca uwagę na najważniejszą premierę literacką tygodnia. Najważniejszy cytat? "Nigdy mnie nie kochał". Kto? Tego dowiecie się już z lektury. [SPOILER: To Marcinkiewicz].

6. Na koniec coś mądrego

Super tekst z "Handelsblatt" o tym, dlaczego elity tego świata dały ciała, a Trumpy, Orbany i Kaczyńscy tylko skorzystali z okazji. Tl;dr: zdjęcia z Bono i Clooneyem nie naprawiają świata.

Materiał powstał w ramach ASZlab, czyli poligonu na którym próbujemy nowych formatów. Dlatego będziemy wdzięczni za każdy komentarz, jak ci się to podoba:) Dzięki!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...