OMG-LOL-CO?! Fronda chyba tworzy swój ASZdziennik. To ogłoszenie o pracę to perełka TOTALNA

Fot. Adult Swim
Ten moment, kiedy nasz czytelnik podsyła Ci ogłoszenie, które sprawia, że cała Fronda to przy tym pikuś.


Wedle ogłoszenia zamieszonego na pewnej grupie, portal PanstwoChrzescijanskie.pl poszukuje redaktora. Nim jednak przejdziemy do omówienia oferty pracy, rzućcie na nią okiem:

Zacznijmy od początku:
O ile tematyka chrześcijańska, bliskowschodnia i antyislamistyczna jeszcze jest do zrozumienia, o tyle konwencje mogą być różne.

Można na przykład zrobić z artykułu dramat. Albo sukces. Można też iść dalej, bo można zrobić mema. Albo musical. Można też (ale nie trzeba) nakręcić film sensacyjny na greenscrenie jak to się robi w Hollywood. Albo telenowelę. :D Można też wysłać człowieka na Słońce, po co się rozdrabniać? :D

Przyjrzyjmy się wynagrodzeniu. 35 szekli. Autorowi zapewne chodziło o szekle izraelskie. I tu zaczynają się schody, ponieważ jeden szekel po uśrednionym kursie wymiany NBP to 1,00232882 złotego. 35 x 1,00232882 = 35,0815087. Co oznacza, że będziemy dostawać dodatkowo 0,15087 grosika za dzień pracy. A to oznacza, że średnio co 6,6282229734 dnia (w przybliżeniu) powinniśmy dostać dodatkowego grosika. No cóż, nie znamy dnia, ani godziny. ;)


Ale skoro idziemy w zaparte to proponujemy jeszcze rial irański. I saudyjski. No i polski złoty.

Przyjmiemy około 3 osoby. Czy to oznacza, że trzecia osoba może pracować z kotem i pobierać wynagrodzenie za kota? A może 3,1475869347? :D

Frondo, czy to Ty za tym stoisz? :D


To jest ASZdziennik. Ale to prawda. Znowu.

Autor tekstu: Bartek Przybysz (@przbart)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...