Dramat pacjenta. Dentysta powiedział mu, że nie trzeba znieczulenia, bo ząb jest martwy. Kłamał

Fot. stylephotographs / 123rf.com
Nic nie wskazywało na to, że rutynowa wizyta w gabinecie stomatologicznym zamieni się w koszmar rodem z najgorszych horrorów.


– Poszedłem do swojego dentysty, aby wyleczyć dolną szóstkę – żali się nam 27–letni Bartek, który przeżył chwile grozy. – Lekarz zapewnił mnie, że znieczulenie przy usuwaniu trzonowca będzie niepotrzebne, gdyż ząb jest martwy. Kłamał – dodaje smutny.

Lekarz stomatolog odpiera jednak zarzuty swojego pacjenta.

– To nie jest tak, że skłamałem celowo – mówi w rozmowie z nami. – Ponieważ ząb był w 100% martwy, uznałem, że znieczulenie nie jest koniecznie. Niestety w trakcie usuwania, ząb w cudowny sposób zmartwychwstał – dodaje.

Wobec czego pacjent wyemitował głośny dźwięk o natężeniu przekraczającym poziom 140 decybeli. Mieszkańcy okolicznych bloków wybiegli przerażeni na ulice.

– Myślałam, że z pobliskiej ulicy stratuje odrzutowiec – komentuje sytuację 45–letnia Marysia, która tego dnia robiła zakupy na pobliskim bazarze.

Na miejscu zdarzenia bardzo szybko zjawili się policjanci, którzy zneutralizowali zagrożenie.

– W promieniu jednego kilometra od miejsca zdarzenia dało się słyszeć krzyk, która spowodował ogłuszenie znacznej ilości mieszkańców dzielnicy Wola – poinformował na konferencji prasowej rzecznik warszawskiej policji. – Musieliśmy działać natychmiastowo. Ząb został zestrzelony przez jednego z naszych funkcjonariuszy i nie stanowi już zagrożenia, zarówno dla pacjenta jak i mieszkańców dzielnicy – dodaje.

To jest ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i cytaty są chyba zmyślone. (b)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...