Patriotyczne kremy do opalania już na rynku. "Z filtrem 1410+ nigdy nie będziesz ciapaty" [FOTO]

Fot. 123rf.com, fotoszopka: Bartek Przybysz / ASZdziennik.pl
Oto produkt, który ochroni najbielszą część narodu przed zmianą tożsamości.


Patriotyczny startup Polska Up wypuścił właśnie na rynek kremy do opalania z filtrami, które nareszcie zadowolą najbardziej wymagających klientów.

– Dzięki specjalnej formule, po każdym zakończonym opalaniu z naszym kremem skóra jest jeszcze bielsza. Filtry od 500+ wzwyż skutecznie blokują promieniowanie UVA i UVB, jednocześnie neutralizując pigment brązujący – czytamy w ulotce reklamowej nowej marki kosmetyków dla narodowców.
"Orzeł Blady" dostępny jest w czterech "mocach": najlżejszej, piastowskiej 966+, jagiellońskiej 1410+, sobieskiej 1683+ oraz najmocniejszej, suwerennej 2015+.

Narodowcy są zachwyceni.

– Sprawdziłem na sobie. Kupiłem krem z filtrem 1683+, od 12 godzin leżę plackiem na plaży i nic, zero przypałowej, ciapatej opalenizny – mówi nam Mariusz, 34–letni bojownik o czystość narodu.

– Ludzi tak oślepia moja śnieżnobiała karnacja, że przenoszą się pół kilometra dalej ode mnie. Widać, że to nie Polacy – dodaje Sebastian.
Jak się okazuje, krem do opalania ze specjalnym filtrem szybko stał się hitem nie tylko wśród fanów Wielkiej Polski.

– Po nałożeniu kremu z filtrem 1410+można przebywać w solarium non–stop. Jest zdrowo, ale i bezpiecznie – mówi nam Karina, dziewczyna Mariusza.

To jest ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i cytaty zostały posmarowane kremem. (b/r)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...