Szok w Sejmie. Polityk prawicy zamierza przez tydzień żyć zgodnie ze swoimi poglądami

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Nie od dziś wiadomo, że posłowie zrobią wszystko, żeby zaistnieć w mediach. Najnowszy przykład pokazuje jednak, jak łatwo można w pogoni za kolejnymi 15 minutami sławy mocno przesadzić.


Jak dowiaduje się ASZdziennik, jeden z czołowych posłów prawicy zamierza przez tydzień żyć zgodnie z głoszonymi przez siebie publicznie poglądami.

– Do sprawy chce podejść bez kompromisów, szczególnie jeśli chodzi o kwestie rodziny, używek i używanego prywatnie języka. Szef nie był tak zdeterminowany od czasu głosowania nad zaostrzeniem ustawy antyaborcyjnej – ujawnia asystent posła.

Nie wszystkim się jednak ta determinacja podoba.

– Daję mu maksymalnie trzy dni, a jak będzie posiedzenie to rzecz wywróci się po 24 godzinach – mówi jego kolega klubowy.

W podobnym tonie wypowiadają się przedstawiciele innych klubów prawicy. – Po co robić z siebie pajaca i robić ludziom zamęt w głowach? Widzę w tym tylko parcie na szkło – ocenia jedna z posłanek łączona ze środowiskiem Radia Maryja.

Pionierskie w Polsce zmagania polityka będzie można śledzić przez 24 godziny na dobę w internecie. Godzinne streszczenia pokaże codziennie TV Republika we współpracy z TVP Info.

To jest ASZdziennik. Wszystkie wydarzenia i cytaty zostały zmyślone. (r)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...