Ryszard Petru wydał kartę lojalnościową dla fanów. "Zbieraj punkty, wymieniaj je na raty"

Fot. Shutterstock.com, Kolaż: Bartłomiej Przybysz / ASZdziennik
Nowoczesna nie zwalnia tempa. Lider opozycji daje swoim potencjalnym fanom jeszcze jeden powód, żeby wybrać właśnie jego partię.


Ryszard Petru właśnie zainaugurował program lojalnościowy .Nowoczesna Premium+.

– To nowe rozdanie na rynku programów lojalnościowych – powiedział w wywiadzie dla magazynu "Forbes" lider formacji. – Do tej pory ludzie kojarzyli nas z "banksterami", ale chcemy to zmienić. Dać coś od siebie – dodaje zadowolony.

Jak się okazuje, działanie karty jest bardzo proste.

– Terminowa spłata raty kredytu hipotecznego to 1000 punktów. Zakup samochodu na raty – 7000 punktów. Udział w marszu KOD – 500 punktów. Skorzystanie z usług naszego kantora internetowego – 200 punktów. Kupno parmezanu zamiast zwykłego sera – 50 punktów – wylicza Barbara Dolniak, wicemarszałek Sejmu. – Sama korzystam i już udało mi się uzbierać 8250 punktów!

Kamila Gasiuk–Pihowicz, rzecznik prasowy .Nowoczesnej, chwali również uproszczoną rejestrację w programie.

– Wystarczy tylko podać imię, nazwisko i adres, zaakceptować na stronie www.nowoczesnapremiumplus.pl regulamin składający się ze słowa "akceptuję", zaznaczyć, że zapoznaliśmy się z dodatkowymi przypisami napisanymi drobnym druczkiem, a oznaczonymi gwiazdką i voila! Gotowe. – tłumaczy Gasiuk–Pihowicz.

Zapytaliśmy też o nagrody dostępne w programie.

– Na razie milion punktów to jedna rata kredytu we frankach, ale w przyszłości zaoferujemy więcej nagród. Kurs wymiany punktów może ulegać zmianie, w zależności od sytuacji na rynku – zapowiada lider .Nowoczesnej.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia są jeszcze zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...