Durex partnerem Światowych Dni Młodzieży. Postawią 200 automatów z darmowymi pierścieniami czystości

Fot. Shutterstock.com, Kolaż: Bartłomiej Przybysz / ASZdziennik
A jednak da się połączyć ogień z wodą. Światowe Dni Młodzieży będą zabezpieczone jak nigdy.


– To nasza największa innowacja od czasu wynalezienia lateksu – czytamy w oświadczeniu prasowym spółki, która zdecydowała się na ten krok. – Dzięki pierścieniom czystości, bezpieczne poczekanie z seksem do ślubu stanie się jeszcze prostsze. Koniec z niehigienicznymi paktami czystości z przypadkowymi partnerami – zachwala producent.

– Zdecydowaliśmy się na wystawienie automatów po to, aby młodzi ludzie czerpali przyjemność bez obaw – mówi nam rzecznik prasowy spółki. – Teraz wystarczy założyć pierścień na palec i gotowe. Badania wykazują skuteczność na poziomie 99,4 proc. – dodaje.

Sprawę szybko skomentowali watykańscy kardynałowie.

– Trudno o lepszy moment – skomentował z aprobatą rzecznik Stolicy Apostolskiej ks. Federico Lombardi. – Jako duszpasterze doskonale wiemy, że wraz z obniżaniem się wieku, w którym młodzi ludzie zawierają pakty czystości, nie idzie wiedza o odpowiednim zabezpieczeniu.


To nie jedyna innowacja, z jaką spotkają się uczestnicy lipcowej imprezy. Jak dowiaduje się ASZdziennik, organizatorzy podpisali też umowę z jednym z browarów na dostarczenie na ŚDM piwa trzeźwości.

To jest ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i cytaty zostały chyba zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...