Startuje nowy kanał tematyczny TVP #Selfie. "To ukłon nowego prezesa w stronę blogosfery"

Fot. twitter.com/kurskipl, Kolaż: ASZdziennik
Pierwsza decyzja Jacka Kurskiego zaskoczyła wszystkich.


– To kanał lifestylowy. Będzie poruszał tematy ważne, z takich zakresów jak: prowadzenie swoich profili w social mediach, ePR, czy też brand jacking – powiedział Jacek Kurski na konferencji prasowej inaugurującej emisję nowej stacji w TVP. – Dzięki jej uruchomieniu, pokazujemy, że moja prezesura będzie nowoczesna, wręcz wizjonerska – dodaje.

– "Hasztagi na śniadanie", "Instagram tygodnia", "Retweet dnia", "Bez zasięgu", "Odlajkuj", "Troll24" – to tylko niektóre z programów, które pojawią się na antenie TVP #Selfie – mówi w wywiadzie dla Rzeczpospolitej Samuel Pereira, odpowiedzialny za ramówkę. – A oprócz tego cała masa wywiadów z gwiazdami blogosfery, jutuberami i publicystami.

Jak dowiedział się ASZdziennik, pomimo braku koncesji, kanał będzie streamowany na stronie internetowej TVP.

– 1/2 Niewiarygodne, TVP mnie posłuchało i idzie w nowe – nie kryje radości we wpisie na Twitterze poseł Ruchu Kukiz '15, Piotr "Liroy" Marzec. – 2/2 zastanawiam się tylko, ile będzie kosztować subskrypcja – dodaje.

– Stream będzie za darmo, ale pojawią się programy natywne i wpisy sponsorowane – odpisał Liroyowi Pereira. – Będzie można też założyć konto premium za "co łaska" – dopisał, po czym znowu usunął swoje konto z Twittera.

To jest ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i cytaty zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...