Znany stalker z Żoliborza zatrzymany! Jarosław K. z zarzutami za uporczywie nękanie prezydenta

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Wspólna akcja CBŚ i ABW położyła kres działalności, która w ostatnich latach nie raz paraliżowała działalność najważniejszych urzędów w państwie.


– Po miesiącach starań zatrzymaliśmy w końcu tak zwanego stalkera z Żoliborza pod zarzutami uporczywego nękania prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej – dowiaduje się ASZdziennik u swoich informatorów w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Jarosław K. wpadł na gorącym uczynku z nocy z wtorku na środę pod Pałacem Prezydenckim, kiedy wykrzykiwał pod adresem Andrzeja Dudy obsceniczne prośby o "niezwłoczne zaprzysiężenie" Julii Przyłębskiej na 18. sędziego Trybunału Konstytucyjnego.

Jak wynika z naszych informacji, to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Śledczy przez ostatnie pół roku udokumentowali też kilkadziesiąt głuchych telefonów w ciągu nocy, uporczywe przerywanie uroczystości państwowych oraz preparowanie plotek o rzekomej niesamodzielności głowy państwa.

Choć ten ostatni zarzut – sygnalizują prawnicy – może nie wytrzymać weryfikacji w sądzie, Jarosław K. ma nie lada kłopoty. Jak się dowiadujemy, do prokuratury zaczynają się już zgłaszać kolejne ofiary stalkera, w tym dwie osoby, które twierdzą, że były lub są szefami rządu.


To jest ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i cytaty są jeszcze zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...