wPolityce wkleiło Andrzeja Dudę na zdjęciach za Agnieszką Radwańską. "Jest duchowym ojcem sukcesu"

Fot. Grzegorz Celejewski, Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Być albo nie być? – to już nie problem prezydenta Andrzeja Dudy, który mimo że zwycięstwa Agnieszki Radwańskiej w Singapurze nie oglądał, jednak zaliczył tę historyczną imprezę.


– Tylko ogrom obowiązków w kraju nie pozwolił Andrzejowi Dudzie oglądać meczu Isi na żywo. Ale duchem tam był i postanowiliśmy to oddać na naszych zdjęciach – poinformowała naczelna serwisu wPolityce Marzena Nykiel.

Rzeczywiście na zdjęciach z Singapuru opublikowanych na łamach serwisu na trybunach widnieje fetujący Agnieszkę Radwańską prezydent Polski.

– To nie przypadek, że właśnie po zwycięstwie Andrzeja Dudy nasza najwybitniejsza tenisistka nareszcie poprawiła bekhend i zaczęła wygrywać na szczycie. Za Bronisława Komorowskiego wyglądała na przygaszoną, jakby wstydziła się swojego potencjału – pisze Nykiel i zapowiada, że prezydent pojawi się od teraz przy każdym "sukcesie tego formatu".

– Gdy wiwatował na cześć naszych piłkarzy telewizje prawie go nie pokazały śmiejąc się nam w twarz. Nie przewidzieli jednak, że strefa wolnego słowa zawsze wygrywa.

Następne wielkie wydarzenia sportowe, na jakich zobaczymy prezydenta to mistrzostwa Europy w piłce ręcznej oraz zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Imprezy odbędą się jednocześnie.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały jeszcze zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...