"Lewy" nie wystąpi z Irlandią?! "Zobaczył GALERIE MEMÓW po Szkocji i boi się, że powstanie więcej"

Fot. GALERIE NAJLEPSZYCH MEMÓW
Kolejne niepokojące wieści z obozu biało-czerwonych przed wieczornym meczem o wszystko z Irlandią. Po Arkadiuszu Miliku ze składu może wypaść nasz najlepszy snajper.


– Robert Lewandowski doznał kontuzji. Zawodnik zobaczył właśnie galerie memów ze swoim udziałem po meczu ze Szkocją i obawia się, że po Irlandii może powstać więcej – dowiaduje się ASZdziennik ze sztabu reprezentacji.

Według naszych informacji, choć trener Nawałka zarządził całkowitą blokadę informacyjną i odciął piłkarzy od internetu, "Lewy" został wystawiony na działanie memów podczas próby telebimów Stadionu Narodowego.

– Choć Grzegorz Krychowiak z Krzyśkiem Mączyńskim zareagowali natychmiast, zasłaniając pole widzenia Roberta własnymi ciałami, ale kilka z memów zostało zobaczonych i już się nie odzobaczy – mówi nasz informator.
Piłkarz w głębokim szoku został odprowadzony z boiska i od razu zajęli się nim lekarze, ale jego szanse na występ medycy oceniają na 50/50.

– Lewy patrzy na razie tępo w ścianę powtarzając, że to jego wina, ale z blokadą może zagrać – twierdzi nasz informator. – Problem w tym, że żadna z nich nie została jeszcze zalegalizowana w sporcie.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone. Naprzód, Polsko!!!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...