FIFA 16 bez Lecha Poznań i Legii Warszawa. Mistrz i wicemistrz kraju odpadli w eliminacjach

Fot. YouTube / kanał: Damian YT
Koniec marzeń o własnym miejscu w elicie.


– FIFA 16 ukaże się na rynku bez Legii Warszawa i Lecha Poznań. Dwie najlepsze polskie drużyny właśnie odpadły w eliminacjach do tegorocznej odsłony tej bestsellerowej serii gier wideo – dowiaduje się ASZdziennik.

To podwójny problem dla wydawcy. Nie dość, że dwie lokalnie uznane marki znajdą się poza grą, to jeszcze ich brak oznacza więcej pracy dla deweloperów.

– Lech i Legia przegrały z drużynami tak nieznanymi, że nawet nie zamierzaliśmy ich dodawać do finalnego produktu – mówi nam anonimowo jeden z pracowników EA Games. – Teraz będziemy musieli je dopiero stworzyć, bo do meczów z Polakami stanęły drużyny o dość prymitywnym algorytmie opartym na trzech liniach kodu.

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, FIFA 16 z Legią i Lechem była bowiem... zagrożona zmianą kategorii wiekowej. Przyznająca oznaczenia organizacja PEGI sugerowała, że gra mogła trafić nawet do kategorii 18+.


Zdaniem ekspertów, gra mistrzem i wicemistrzem Polski w ich obecnej formie poddawałaby małoletnich graczy "trudnej do udźwignięcia przemocy psychicznej".

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...