Podsiadło przed Komorowskim i Dudą! Błąd w sondażu ujawnił prawdziwe preferencje wyborcze Polaków

Fot. Adam Kliczek, http://zatrzymujeczas.pl (CC-BY-SA-3.0)
Choć lista kandydatów jest już domknięta, najnowszy sondaż Pracowni Badań poddaje w wątpliwość sens majowych wyborów prezydenckich.


– Bardzo przepraszamy tak respondentów, jak i naszych klientów i media. W wyniku błędu w ostatnim sondażu prezydenckim pojawiło się nazwisko pana Dawida Podsiadły, które zafałszowało wyniki badania – głosi oświadczenie renomowanej Pracowni Badań.


Wystarczy spojrzeć na wyniki, żeby skutki pomyłki były aż nadto widoczne.
Jeśli wierzyć badaniu, artysta z Dąbrowy Górniczej zdobyłby Belweder już w pierwszej turze, pozostawiając pozostałych kandydatów daleko w tyle.

Oficjalnie sztaby konkurencji sondażu oficjalnie nie komentują. Nieoficjalnie badanie mocno zatrzęsło drużynami kandydatów.

– Już zaczęliśmy rozrysowywać strategie kampanii negatywnych. Ktoś jednak wygooglował, że ten Podsiadło ma 22 lat i prawo startu uzyska dopiero w 2028 roku. Ale co strachu nam napędził, to jego – słyszymy od sztabowca jednego z prawicowych polityków.

Jak się jednak dowiadujemy, na młodego artystę i tak będzie można oddać głos. W wyborach nie mniej istotnych od wyścigu o Belweder. Zagłosuj poniżej na swojego muzyka w głosowaniu Top 100 facetów według ZaadoptujFaceta.pl.

To jest ASZdziennik dla ZaadoptujFaceta.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...