PILNE: System PKW zyskał samoświadomość i przejął kontrolę nad polską armią

fot.Damian Kramski / AG
Jakby nie było dość problemów z liczeniem głosów po wyborach samorządowych, właśnie pojawił się kolejny i to od razu przewyższający wszystko, co do tej pory widzieliśmy.

– We wtorek system PKW zyskał samoświadomość i przejął kontrolę nad polską armią – wynika ze ściśle tajnego raportu Służby Kontrwywiadu Wojskowego, który trafił na biurko prezydenta Bronisława Komorowskiego.

NATO wie już o sprawie, ale na razie zareagowało tylko postawieniem armii krajów członkowskich w stan pełnej gotowości.

– Na tym etapie działania zaczepne byłyby przedwczesne – mówi wysoko postawiony generał w strukturach Sojuszu. – Nie wiemy jeszcze, jakie SysWyb - jak się przedstawia - ma właściwie zamiary.

Te możemy poznać już wkrótce. Jak dowiaduje się ASZdziennik, kolumny wojska zmierzają właśnie do okręgów, które jeszcze nie podliczyły głosów. Prawdopodobnie, żeby wspomóc nieradzące sobie z sytuacją komisje wyborcze. Zaniepokojenie wojskowych budzi za to ostatnia znana decyzja SysWybu.

– Zanim straciliśmy łączność, przechwyciliśmy transmisję koordynatów, które otrzymały eskadry F-16 w Krzesinach i Łasku – dowiadujemy się w MON. – Niestety, pokrywają się z adresem siedziby PKW.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.

Pomysł: @zlypanmusztarda.

Ty też możesz zostać autorem ASZdziennika. Podeślij swój pomysł na skrzynkę na Facebooku lub za pośrednictwem Twittera.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...