Najbliższy piątek miał być tęczowy, ale na szczęście Centrum Życia i Rodziny przybywa z odsieczą. Uzbrojeni w program „Szlachetnego Piątku” przybywają do polskich szkół, by upewnić się, że najbliższy piątek będzie tak samo homofobiczny jak zawsze. Bo najlepszą metodą na dyskryminację uczniów LGBTQ+ jest dyskryminowanie ich jeszcze bardziej.
Reklama.
Podobają Ci się moje artykuły? Możesz zostawić napiwek
Teraz możesz docenić pracę dziennikarzy i dziennikarek. Cała kwota trafi do nich. Wraz z napiwkiem możesz przekazać też krótką wiadomość.
Alternatywą dla Tęczowego Piątku jest więc symboliczne odzianie się w biel wskazującą na czystość i nieskazitelną heteroseksualność każdego Polaka.
A oto 10 najlepszych fragmentów z materiałów CŻiR:
1. „Tego dnia młodzież jest zachęcana, by pod płaszczykiem tolerancji manifestować w swoich szkołach sympatię z ideologią, która cechuje się: egoizmem, niepohamowaną rozwiązłością, szukaniem szczęścia w doznaniach u nowych partnerów”.
Czyli krótka rozprawa o tym, jak Centrum Życia i Rodziny seksualizuje dzieci, walcząc o zaprzestanie seksualizowania dzieci. Bo przecież tak wygląda dzień typowego ucznia: od rana egoistyczny coming out, niepohamowana rozwiązłość w trakcie pierwszych dwóch lekcji, a potem szybka zmiana partnera. I tak w kółko.
2. „Dlatego niezależnie od tego, czy jesteś młody, dojrzały czy sędziwy – zademonstruj tego dnia, że liczą się dla Ciebie wartości przeciwne ideologii LGBT: SZLACHETNOŚĆ, CZYSTOŚĆ, WIERNOŚĆ”.
Bo wszyscy wiedzą, że deklarowanymi wartościami LGBTQ+ są: podłość, nieczystość i niewierność.
3.„Pokaż kolegom, że wolisz być wierny i godny zaufania, a nie zmienny i niestały. Że wolisz żyć wolna w czystości, a nie zniewolona rozwiązłością. Że wolisz wśród innych wyróżniać się szlachetnością serca, a nie mroczną odmiennością”.
Czytając o „mrocznej odmienności”, można mieć wątpliwości, czy to fabuła fan fiction o wampirach, czy program CŻiR.
Warto zwrócić uwagę na ciekawy zabieg: pierwsze zdanie napisane jest w rodzaju męskim, bo dotyczy uniwersalnych cnót, ale wzmianka o „życiu w czystości” dotyczy kobiet. Bo przecież tylko kobiety mogą być „zniewolone rozwiązłością”, w przypadku mężczyzn to po prostu bohaterska walka z hormonalną bestią.
4.„Twoje prawo do wychowania dziecka zgodnie z własnymi przekonaniami gwarantuje konstytucja; obowiązuje ono również w przestrzeni szkolnej”.
Na szczęście mamy w Polsce Konstytucję, według której, najwyraźniej, tolerancja jest w Polsce nielegalna.
5. „Musimy pamiętać, że podstawową funkcją tego aktu (chodzi o seks – przyp. ASZ) jest przekazywanie życia i decydując się na współżycie, zawsze powinniśmy zachowywać postawę otwartości na możliwość poczęcia”.
Niby o LGBTQ+, ale nie zaszkodzi przypomnieć, że jak seks, to tylko po to, by począć na świat nowego konserwatystę.
6. „Małżeństwo jest związkiem, który ma trwać do końca życia”
Zapomnij o odejściu od przemocowego partnera. Małżeństwo dla CŻiR jest komunią słoika z ogórkiem. Może i wypłuczesz słoik, ale woń małżeństwa jest nie do starcia, więc tkwij w świętej kiszonce bez względu na własne uczucia. Chyba że jesteś zniewolona rozwiązłością i nie przeszkadza ci dzielenie swojego słoika z innymi warzywami, ale w tym wypadku jesteś skazana na pleśń wieczystą.
7. „Nauczyciel zbiera argumenty obu grup i podsumowuje je, zwracając uwagę na niemożliwą do zastąpienia rolę rodziny w strukturze społecznej i jej znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania społeczeństwa w przyszłości”.
Czyli przepis na to, jak zmarnować całą lekcję na debatę pt. „Rodzina – skarb czy przeżytek?”, by ostatecznie objaśnić opozycji i propozycji, że bez względu na ich argumentację, rodzina jest skarbem, bo tak.
8. „Wsłuchując się w głos organizacji LGBT, wydaje się wręcz, że remedium na problemy nastolatków jest „zmiana płci”. Zdaniem ideologów ma ona uwolnić młodego człowieka od aktualnych problemów i dać mu szczęście...”
Klasyczna fantazja CŻiR: młodzi zmieniają płeć i partnerów jak rękawiczki, a powinni planować, jak zmusić gromadkę swoich przyszłych dzieci, by dołączyły do scholi.
9. „Grace Lidinsky-Smith pisze natomiast, że nie jest jedyną osobą, która wypowiada się
na temat szkodliwości propagandy przedstawiającej zmianę płci jako rozwiązanie problemów. Podaje przykład J.K. Rowling, która spotkała się z falą hejtu w mediach społecznościowych za łagodny esej, gdzie między innymi wyraziła swoje obawy faktem, że młode kobiety są ranione przez pochopną medykalizację w ramach zmiany płci”.
Spoiler: w tym „łagodnym eseju” Rowling dopatruje się związku transpłciowości z destrukcją społeczeństwa.
10. „Jeśli myślisz, że Tęczowy Piątek to tylko nieszkodliwy przejaw tolerancji dla osób o odmiennej orientacji seksualnej – niestety, jesteś w błędzie”.
Niestety to, czym NAPRAWDĘ jest Tęczowy Piątek, pozostaje tajemnicą, ponieważ prestiżowe materiały z odpowiedziami na to nurtujące pytanie nie są udostępnione do pobrania, można je najwyżej zamówić.
„Szlachetny Piątek” już niedługo, więc wszystkim uczniom życzymy miłej celebracji czystości i samych konstruktywnych debat na temat szczególnej misji heteroseksualnej rodziny.
To jest ASZdziennik, ale żaden cytat nie został zmyślony.