Dramat Parlamentu Europejskiego. Portal Karnowskich wyjaśnił, że nie jest godny Beaty Szydło [PRAWDA]

Fot. wPolityce.pl
Bezterminową przerwę w obradach zarządził przewodniczący Parlamentu Europejskiego David Sassoli – dowiaduje się ASZdziennik. PE potrzebuje czasu, by opłakać błąd związany z dwukrotnym odrzuceniem kandydatury Beatą Szydło na szefową komisji zatrudnienia.


To reakcja na otwierający europosłankom i europosłom oczy tekst w portalu braci Karnowskich. Tomasz Domalewski uświadomił Unii Europejskiej, że nie zasłużyła na Beatę Szydło.

– Dwukrotne odrzucenie jej kandydatury w trakcie ustalania przewodniczącego jednej z komisji jest świadectwem ideologicznej pleśni panoszącej się dziś w Strasburgu i Brukseli – tłumaczy autor tekstu Tomasz Domalewski.

Jego zdaniem, "honorowanie tradycyjnej rodziny, jej naturalnych nawyków, tęsknot, marzeń, honorowanie wielowiekowych tradycji jest tylko przyczyną do całkowitej zagłady tej (Ojców Założycieli - przyp. ASZ) spuścizny, bez względu na cokolwiek – tłumaczy autor tekstu Tomasz Domalewski.

Dlatego też Beata Szydło "tkwi temu nikczemnemu towarzystwu w atmosferze, niczym jakiś piękny pejzaż w oczach barbarzyńcy"

– A ponieważ po Europie porusza się już odczuwalnie wiatr naruszający dotychczasowy układ, trzeba jeszcze więcej arogancji, cynizmu, politycznych oszustw i prostackiej myśli. Dlatego właśnie uważam, że ten parlament nie wart jest tego, by Beata Szydło narażała się kolejny raz na odwet prostaków – podkreśla.

Nie wiadomo, jak długo potrwa przerwa w obradach PE. Pracom izby grozi paraliż, bo nie są wstanie spojrzeć Beacie Szydło w oczy ze wstydu.

Czekają, aż Beata Szydło posłucha się swoich fanów i zrzeknie się mandatu europosłanki, bo PE nie jest wart, by pełniła w nim jakąkolwiek funkcję.

To jest ASZdziennik. Nic nie zostało zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie