Tymon Tymański powraca. Wyjaśnił, że wyznanie o wspaniałym otwartym związku to był tylko taki żart

Fot. Facebook/Tymon Tymański
Myśleliście, że jak ktoś mówi w wywiadzie, że zdarza mu się seks pozamałżeński, bo ma z żoną otwarty związek, a potem się okazuje, że żona o tym otwartym związku nie miała zielonego pojęcia, to już nie można się bardziej wtopić? Błąd! Można. To właśnie zrobił Tymon Tymański w swoim tłumaczeniu na Facebooku.


Jak może pamiętacie, muzyk w niedawnej rozmowie z „Faktem” powiedział: – Czasem zdarza mi się wylądować w nie swoim łóżku. Jestem w sumie poliamorystą, a moja obecna żona jest bardzo wyluzowana i mamy cudowny, otwarty związek.

A kiedy okazało się, że żona o tym nie wiedziała, a za to teraz wie cała Polska, Tymański opublikował na swoim Facebooku oświadczenie o tym, że on to tak sobie tylko żartował.

I żeby było śmieszniej, nie powiedział, że żartem było hasło „lądowaniu w nie swoim łóżku”. Akurat ta część była okej. Nie, żart polegał na zwierzeniu, że ma cudowny związek.

„Sytuacja zaczęła się od niefortunnego wywiadu w Fakcie, którego udzieliłem w momencie dla mnie trudnym, spowodowanym nagłym odejściem mojej małżonki Marii Natalii. Pozwoliłem sobie na żart, że mamy cudowny i otwarty związek oraz, iż jestem poliamorystą” – tłumaczy Tymański meandry swego poczucia humoru.


Jak dodaje: „Dalej uważam, że to niezły dowcip, chociaż może nie w tym kontekście.”

Uwaga, bo wśród salw śmiechu możecie przegapić jedno: Tymon w swoim oświadczeniu informuje, że po raz ostatni odnosi się publicznie do tematu feralnego wywiadu oraz wszystkich innych szczegółów swojego małżeństwa i rozwodu.

I choć rozumiemy, że – choćby ze względu na dobro dzieci – jest to słuszna decyzja, to nie możemy się powstrzymać od chwili smutku.

Bo z czego niby mamy się śmiać, gdy zabraknie nam takich wspaniałych dowcipów.

To jest ASZdziennik. Oświadczenie Tymona Tymańskiego nie zostało zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę z Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie