Horror przed pierwszą komunią. 9-latek cieszy się, że niedługo zje ciało Chrystusa

Fot. 123rf.com
Rodzice 9-letniego Krystiana przeżywają koszmar. Chłopiec, który ma niedługo przystąpić do Pierwszej Komunii przejawia niezdrową ekscytację konsumpcją ciała Chrystusa.


Dla rodziców dziecka przystępującego do Pierwszej Komunii czas przygotowań do uroczystości rzadko kiedy jest wolny od stresu. Choćby dlatego, że wiąże się z wieloma wydatkami - na ubranie dla dziecka, ofiarę na wystrój kościoła, prezenty. Ale to nic w porównaniu z tym, co przeżywają Krzysztof i Paulina W., rodzice Krystiana.

9-latek nie był specjalnie zainteresowany przyjęciem Eucharystii, dopóki nie usłyszał od księdza, że to prawdziwe ciało i krew Jezusa Chrystusa. Od tego momentu nastawienie chłopca do Pierwszej Komunii diametralnie się zmieniło. Krystian bardzo się podekscytował, często skandując w domu "Ciało i krew! Ciało i krew!".

Krzysztof wyznaje, że próbuje z żoną przekierować entuzjazm syna na rower i pieniądze, które dostanie, ale nic nie działa. Nadal nie wiedzą też, skąd wzięło się zainteresowanie Krystiana tak makabrycznymi scenami.

– Nie trzeba było mu pozwalać czytać Starego Testamentu... – mówią z żalem.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...