Tu miał być tekst o nowej apce Lidla, ale może po prostu napiszemy: dają zdrapki darmo!!!

Fot. 123rf.com
Apka Lidl Plus pogrążyła ambitne plany na normalny tekst o aplikacji zakupowej – ustalił ASZdziennik. Tu miał być artykuł o wielu jej zaletach, ale wystarczy napisać jedno: ZDRAPKI ZA DARMO!!!


Apkę pobrało już prawie 1,8 mln Polaków. To tyle, ile zwykle stoi przed tobą w kolejce do kasy. A przynajmniej tak ci się wydaje, gdy czekasz z weekendowym zapasem Pikoków i Argusów już trzydziestą sekundę.

Lidla Plus ściągnąłem wczoraj wieczorem, a już dziś rano rzucili na promocję moje ulubione borówki! – nie dowierza pan Dariusz z Płocka. – Przypadek?

Lidl potwierdza, że przypadek. Apka póki co nie sprawia, że w sklepach zmaterializują się twoje ulubione przekąski, ale ma za to darmowe zdrapki, wygodną opcję zwrotu zakupów i zbiera wszystkie paragony w jednym miejscu.

– Nie potrzebuję już Tindera – przyznaje pani Alicja z Puław. – Dzięki gazetkom z Lidla Plus wiem, że gdzieś tam zawsze czekają na mnie czekoladowe Gelatelli.

– Odinstalowałem apki do biegania, bo z siatkami zakupów było mi za ciężko robić interwały – chwali pan Mariusz z Ełku.

Dlatego też uznaliśmy, że zamiast normalnego tekstu o nowej apce Lidla, po prostu napiszemy o jednej najważniejszej opcji: dają zdrapki za darmo!!!

– Piękna sprawa, lubię taki konkret – chwali pani Marzena z Warszawy. – Dodajcie jeszcze tylko linki do Google Play i App Store, żeby można było sobie od razu zainstalować.

Decyzja o zastąpieniu zwykłego tekstu ogłoszeniem o zdrapkach z Lidla Plus spotkała się z ciepłym przyjęciem klientów, m.in. pana Ryszarda z Mrągowa.

– Normalnie to na Fejsie czytam tylko nagłówki, ale tym razem kliknąłem i nie żałuję – przyznaje zadowolony klient. –

W tym miejscu miała być puenta tekstu o nowej apce Lidla, ale musimy kończyć, bo teraz nasza kolej przy kasie i musimy skanować Lidl Plus.

To jest ASZdziennik dla Lidla.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...