Piękny występ Andrzeja i Agaty Dudów. Zaśpiewali razem piosenkę w lesie [WIDEO]

Fot. Twitter/Polsat News
Związek Andrzeja i Agaty Dudów przeżywa renesans na oczach całej Polski. Niedawno furorę zrobiły zdjęcia ich spontanicznych czułości przy okazji wizyty w zakładzie mięsnym. Teraz przyszedł czas na bardziej romantyczne okoliczności przyrody. Na taśmie utrwalono, jak para prezydencka w zgranym duecie śpiewa piosenkę w lesie.


W ten sposób podziękowali harcerzom zaangażowanych w akcję sadzenia drzew w Rytlu, gminie zniszczonej przez nawałnicę sprzed dwóch lat.

Krótka harcerska piosenka ma wiele zalet: wesołą melodię i to, że składa się tylko z dwóch słów, dzięki czemu trudno jest pomylić tekst i może ją zaśpiewać każdy na świecie.

A jej prezydenckie wykonanie budzi u odbiorcy podobną gamę emocji co niektóre odcinki Gry o Tron. To znaczy od sympatii, a nawet rozczulenia, do lekkiego zażenowania i myśli, że spoko spoko, ale może by już jednak kończyli.

A jeśli mimo wszystko podczas oglądania występu wokalnego polskich Underwoodów czujecie więcej niż lekki dreszczyk krindżu, nie martwcie się! Nie jesteście sami. Więcej: jest ktoś, kto na pewno zniósł to o wiele gorzej od was.

Bo pomyślcie, co przy słuchaniu leśnego songu rodziców czuje Kinga Duda.

To jest ASZdziennik. Wideo nie zostało zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...