Szok internautów z Polski. Dzięki Joannie Przetakiewicz dowiedzieli się, że kobiety po 50 też mają pupę

Fot. Instagram/Joanna Przetakiewicz
Przez ponad 50 lat żyła sobie spokojnie, ukryta, nie budząc szczególnego zainteresowania opinii publicznej. Wszystko jednak zmieniło się na przestrzeni ostatnich dni. Wystarczyło jedno zdjęcie, by znalazła się na ustach wszystkich. O co chodzi? Oczywiście o pupę Joanny Przetakiewicz.Okazało się, że kiedy kobieta po pięćdziesiątce pokazuje na Instagramie zdjęcie, na którym siedzi na krawędzi basenu w samych tylko wyciętych majtkach, cały naród spogląda na siebie pytającymi oczami.

– Dotąd myślałem, że kobiety, które skończyły 50 lat, po prostu przestają mieć ciało – mówi jeden z internautów w rozmowie z ASZdziennikiem. – Kiedy zobaczyłem zdjęcie Przetakiewicz i okazało się, że jednak to nie tak, byłem bardzo zdziwiony.

Zdjęcie gwiazdy na Instagramie sprawiło to, co zwykle: podzieliło opinię publiczną. Jedni wyrozumiale piszą, że “im starsze wino, tym lepsze” albo przyznają, że “jest ogień”. Inni utrzymują, że “kobiecie w pewnym wieku nie wypada świecić gołą pupą”, skoro już ją ma. Konflikt polsko-polski trwa, bo jest o co walczyć.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, sama Joanna Przetakiewicz nie skomentowała gwałtownych starć wrogów nagości ze zwolennikami swobody obyczajowej ani nie odniosła się do mocnych opinii obcych ludzi na swój temat.

A my chyba się domyślamy, w jakim to miejscu może je mieć.

I teraz nawet wiemy, jak wygląda.

To jest ASZdziennik. Cytat zostały zmyślony, ale zdjęcie Joanny Przetakiewicz nie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...