Szok na porodówce. Na świat przyszło pierwsze dziecko z filtrem ze Snapchata na twarzy

Fot. 123rf.com
W Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Zofii w Warszawie urodziło się nietypowe dziecko. Przyszło na świat z permanentnym efektem psa ze Snapchata.


Dziewczynka o imieniu Sandra jest pierwszym takim noworodkiem na świecie. Ma psie uszy, pyszczek zamiast nosa i przerośnięty język. Lekarze przyznają, że nigdy w życiu nie widzieli czegoś takiego.

Dziecko jest dokładnie badane, ale wygląda na to, że jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Bano się, że brak ludzkiego nosa utrudni oddychanie, a gigantyczny język spowoduje zadławienie, ale mała Sandra wydaje się tych elementów fizjonomii nawet nie zauważać, tak jakby były tylko ozdobnikami.

Lekarze podejrzewają, że specyficzny wygląd dziewczynki to wynik nadużywania snapchatowych filtrów i efektów przez jej rodziców.

– Jeśli to prawda, to obserwujemy pierwszy przypadek, gdy social media zmieniają ludzi nie tylko psychicznie, ale i fizycznie. A w dodatku te zmiany są przekazywane potomstwu – mówi prof. Zbigniew Borkowski, genetyk dziecięcy.

Rodzice dziecka początkowo byli w dużym szoku, ale powoli oswajają się z odmiennym wyglądem dziecka. Założyli już Sandrze konto "polish puppy girl" na Instagramie i Youtube, a teraz próbują nauczyć ją pierwszych słów "daj suba i łapkę w górę".
To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie