Dramat Ordo Iuris. Dowiedzieli się, że 5% dzieci nienarodzonych wyrasta na gejów i lesbijki

Fot. Twitter/Ordo Iuris, 123rf.com
Do szokujących wniosków doszedł właśnie Instytut Kultury Prawnej Ordo Iuris. Po gruntownych analizach prawnicy Instytutu stwierdzili, że dzieci nienarodzone nie są aż tak niewinne, jak się wydaje. Badania nie pozostawiają złudzeń: wśród tych słodkich istotek o drobnych stopach znajduje się ok. 5% przyszłych homo- i biseksualistów.


A ponieważ sensem istnienia Ordo Iuris jest głównie hołubienie płodów i zwalczanie osób LGBT, te wnioski stanowią dla nich pewien kłopot.

– Odkryliśmy, że każda ciężarna matka może się okazać prawdziwym koniem trojańskim – mówi dr Marcin Olszówka, dyrektor Centrum Analiz Prawnych organizacji. – Teraz codziennie będziemy stawać przed wielkim dylematem: jak bronić godności nienarodzonego dziecka, skoro wiemy, że może wyrosnąć na homoseksualistę?

Jak dodaje, prawdopodobieństwo takiego rozwoju sytuacji jest niewielkie, ale wciąż zbyt istotne, by o nim zapomnieć.

– 5% szans to mało, ale zarazem dużo. Nikt z nas nie chciałby pójść do lekarza i usłyszeć, że na 5% ma raka – wysnuwa trafną analogię dr Olszówka.

Niestety dla Ordo Iuris, wciąż nie istnieją metody pozwalające wykryć, który płód po narodzinach będzie przejawiał skłonności homoseksualne, a który zostanie przykładnym katolickim mężem i będzie się brzydził spodniami slim fit i jarmużem, bo pedalskie.

Ale płody LGBT to tylko wierzchołek góry lodowej. Obecnie Centrum Analiz Prawnych ma pełne ręce roboty. Trwają obliczenia, jaki procent płodów będzie w przyszłości głosować na lewicę czy chociaż szerować na fejsie marksistowskie memy.

Ordo Iuris pilnie sprawdza także, ile nienarodzonych dziewczynek w przyszłości zostanie feministkami, będzie stosować antykoncepcję awaryjną albo pójdzie na podyplomowe Gender Studies.

Bo być może okaże się, że płody są nosicielami tylu szkodliwych plag, że w ogóle nie będzie się już opłacać bronić życia poczętego.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...