Piękny gest Marii Skłodowskiej-Curie. Pomogła Hugh Grantowi podsumować akcję na gali France Football

Fot. Instagram/Ada Stolsmo Hegerberg, Twitter/Hugh Grant
A miało być tak pięknie. Dwa dni temu Złota Piłka, istniejące od ponad sześćdziesięciu lat trofeum France Football dla najlepszego piłkarza roku, po raz pierwszy w historii została przyznana także kobiecie. Laureatką została norweska napastniczka Ada Hegerberg, trzykrotna zwyciężczyni kobiecej Ligi Mistrzów.


Ale oczywiście z tej okazji jakiś dzban nie mógł się powstrzymać, żeby czegoś nie palnąć. I nawet nie można tu zrobić smutnego żartu, że “to musiało się zdarzyć, w końcu jesteśmy w Polsce”, bo to rodowity Francuz, prowadzący galę, zepsuł Hegerberg jej wielką chwilę.

Pytaniem, czy mogłaby zakręcić tyłkiem.
Potem koleś gęsto przepraszał i tłumaczył, że tak naprawdę chciał poprosić laureatkę do tańca, a w ogóle to od urodzenia szanuje kobiety. Trochę późno, bo teraz Ada Hegerberg pewnie już zawsze będzie kojarzona z jego idiotycznym pytaniem o twerking, a France Football też raczej nie tego oczekiwało, wprowadzając nagrodę dla najlepszej piłkarki.

Ale – teraz plot twist – nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Bo cała sprawa pozwoliła wyłonić się z mroków niepamięci najsłynniejszemu brytyjskiemu amantowi lat dziewięćdziesiątych. Mowa oczywiście o Hugh Grancie – człowieku, którego kochamy do dziś, chociaż jego ostatni film, który pamiętamy, wydarzył się gdzieś piętnaście lat temu.


Na szczęście ciągle ma Twittera. I właśnie na nim jednym celnym obrazkiem skomentował całą sprawę na gali France Football najlepiej, jak się dało.

Z drobną pomocą Marii Skłodowskiej-Curie:
To jest ASZdziennik, ale to wszystko prawda.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie