Popłoch blogerek modowych. Krychowiak z Célią Jaunat jednym zdjęciem przypomnieli im, co się nosi zimą

Fot. Instagram/Célia Jaunat
Tym razem to nie są żarty. Do świata instagramerek modowych, fashion influencers i wszystkich tych dziewczyn, które zaczynały, polując w lumpeksie na pasek Moschino, a teraz na nic już nie muszą polować, bo wszystko mają za free, zawitał strach.


Bo okazało się, że pewna Francuzka z narzeczonym okazali się dla Polaków bardziej wiarygodni w sprawach stylu niż one wszystkie razem wzięte.

Aktualnie Maffashion opala się w Omanie, Fashionelka – w Maroku, Macademian Girl robi w ogrodzie jogę w samym staniku, a Alice Point biega po Londynie z gołym brzuchem. I wszystkie jakby trochę zapomniały, że my tu w Polsce mamy zero stopni i w powszechnym użyciu wśród plebsu są elementy garderoby takie jak obuwie, szalik i coś na nerkach.

Tym samym okazało się, że są bardziej oderwane od rzeczywistości niż zarabiający miliony piłkarz i jego narzeczona. Célia Jaunat i Grzegorz Krychowiak, bo o nich mowa, zrobili bowiem coś niezwykłego. Z okazji zimy wstawili na Instagram swoje zdjęcie w zimowych ubraniach.

Takich, które naprawdę można by było teraz włożyć gdziekolwiek w Polsce i – guess what – nie zmarznąć. Zwłaszcza buty Grzegorza (model Ötzi) wyglądają tak, jakby miały pod tym względem nie zawieść:
Wyświetl ten post na Instagramie.

Teddy team @grzegorz.krychowiak

Post udostępniony przez Célia Jaunat (@celiajaunat)

Ten prosty trik zapewnił im tysiące polubień, liczne komplementy i nowy przypływ sympatii do Krychy po ostatnich meczach reprezentacji. A także zaszczytny tytuł najsympatyczniejszych niedźwiadków w środowisku polskiego futbolu.


A to sprawiło, że oprócz śmietanki polskich fashion bloggers do grona zazdrośników dołączyła także Ania Lewandowska, zła, że pierwsza na to nie wpadła.

I miś z Krupówek, którego białe futerko jest jednak trochę mniej trendy.

To jest ASZdziennik, ale zdjęcie Célii i Krychowiaka nie zostało zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...