MOŻNA PŁAKAĆ JERZY OWSIAK WRACA! TO WIDEO MUSISZ ZOBACZYĆ.

Polski koncert Toola przełożony na 2039 rok. Zespół chce najpierw skończyć pracę nad nowym singlem

Fot. 123rf.com
Fani ciężkiego grania grubym flamastrem mogą zaznaczyć w kalendarzu datę 11 czerwca 2039 roku. Headlinerem 27. edycji Impact Festivalu w Krakowie będzie amerykańska grupa Tool. Będzie to pierwsza po 37 latach wizyta progresywno-metalowych gigantów w Polsce.

Planowany na 11 czerwca 2019 roku koncert w krakowskiej Tauron Arenie został przesunięty, ale fani z Polski mogą spać spokojnie. Maynard James Keenan obiecuje, że Tool nie ominie Krakowa podczas następnej trasy koncertowej w 2039 roku.

– Chcemy bez presji przymierzyć się do rozpoczęcia prac nad pierwszą piosenką z nowej płyty i powoli zbieramy się do myślenia o wejściu do studia – przyznał Maynard James Keenan w rozmowie z "Teraz Rockiem". - Nie chcę zapeszać, ale jak się uda dogadać któregoś dnia przy jakiejś okazji, to nie wiem, może będzie z tego jakaś EP-ka czy coś...

Ambitne plany zespołu to miód na serca polskich fanów, którzy na koncert i nowy album Toola czekają cierpliwie od wielu lat.

– O rany, lepiej nie mogli trafić z datą – cieszy się Krzystof, prawdziwy fan Toola z Gdańska. – To wypada dokładnie w moje 50 urodziny, mam nadzieję, że będzie można wymienić miejscówki na siedzące!

– Do tego czasu uda mi się uświadomić córkę, że Toola się nie słucha, Toola się doświadcza –przyznaje Patrycja, która o nowej dacie koncertu dowiedziała się na chwilę przed porodem. – W 2039 Majeczka będzie już po maturze, więc kupimy bilety dla całej rodziny.

Zapowiedź koncertu i nowego singla Toola to nie jedyne niespodzianki, jakie zespół przygotował dla swoich wiernych fanów z Polski.

Maynard James Keenan obiecał, że w setliście krakowskiego koncertu w 2039 może znajdzie się premierowa piosenka zapowiadająca następcę "10,000 Days".

Lider Toola zapewnia bowiem, że nowa płyta na jakieś 34% pewnie kiedyś się ukaże.
To jest ASZdziennik, wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...