Rewolucja w FIFA 19. Wreszcie będzie można zmieniać zawodnikom stroje i fryzury

Fot. Electronic Arts / ASZdziennik
Już za kilka dni premiera najnowszej odsłony najpopularniejszej gry sportowej na świecie - FIFA 19. Jako jedyni zdradzamy utrzymywane do tej pory w sekrecie kontrowersyjne zmiany, które zupełnie odmienią oblicze serii.


To już oficjalne. W grze FIFA 19 będzie można niemal dowolnie zmieniać graczom stroje i fryzury.

Do tej pory każda drużyna miała do wyboru, nie licząc kilku unikatowych, jedynie po trzy stroje. W nowej edycji gry Electronic Arts będziemy mogli przebierać w kilkudziesięciu wzorach koszulek, spodenek, butów i getrów, i łączyć je dowolnie w dziesiątki tysięcy kombinacji. Nie będzie nas też już ograniczał ten sam strój dla całej drużyny.

– Każdemu graczowi możemy dopasować ubranie w niepowtarzalnym, indywidualnym stylu, włącznie z gadżetami jak kask bramkarski czy dizajnerska opaska kapitańska – mówi jeden z projektantów gry. – Do wyboru będzie także za darmo ponad 100 fryzur i kolejna setka dostępna za opłatą. W DLC wprowadzimy też wybór koloru skóry.

Ale to dopiero początek rewolucji. FIFA 19 dużo większy nacisk niż na naturalność ruchów czy podobieństwo wirtualnych zawodników do prawdziwych kładzie na element socjalny gry. Od teraz będziemy mogli kierować interakcjami piłkarzy w szatni: zawierać przyjaźnie, wchodzić w konflikty, czy flirtować.


– Wreszcie gra przeniesie się także poza boisko – opowiada jeden z autorów. – FIFA to już nie tylko symulator meczu, ale całego życia piłkarzy.

I faktycznie, teraz kierując naszą ulubioną drużyną, trzeba będzie umeblować każdemu zawodnikowi posiadłość i zadbać o jego satysfakcję – karmić go, organizować mu hobby i spotkania ze znajomymi oraz dbać o związek.

Uprzedzając pytania graczy – tak, będzie można zbudować dla Cristiano Ronaldo basen, a kiedy do niego wejdzie, usunąć drabinkę.
To jest ASZdziennik. Tekst zainspirowali komicy z grupy Niplodram.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Gry
Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę z Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie