MOŻNA PŁAKAĆ JERZY OWSIAK WRACA! TO WIDEO MUSISZ ZOBACZYĆ.

Koncert Eda Sheerana odwołany. Pękła mu struna w gitarze, a wszystkie sklepy w Warszawie zamknięte

Fot. Wikimedia Commons/Przemysław Jahr
Rozczarowanie 60 tysięcy fanów brytyjskiego piosenkarza. Drugi koncert Eda Sheerana na Stadionie Narodowym w Warszawie został odwołany – dowiaduje się ASZdziennik. Piosenkarzowi pękła struna do gitary akustycznej, a dziś w całej Polsce niedziela bez handlu.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło wczesnym popołudniem podczas próby na Stadionie Narodowym. Podczas piosenki "Castle on The Hill" Edowi pękła najcieńsza struna E1. Piosenkarza poniosły emocje i za bardzo wczuł się w refren.

– Ed od razu poprosił o nowy komplet, ale ekipa techniczna rozłożyła ręce – powiedział ASZdziennikowi Stuart Camp, manager Eda Sheerana. – Nawet na Orlenie nie mieli stalowych, a najbliższy otwarty muzyczny znaleźliśmy dopiero w galerii handlowej Nový Smíchov w czeskiej Pradze.

Oznacza to, że blisko 60 tysięcy Polaków czekających już pod Stadionem Narodowym będzie musiało obejść się smakiem. Manager robił co mógł i zarezerwował nawet bilety na FlixBusa do Pragi, ale okazało się, że podróż trwa 12 godzin.

– Dzwoniliśmy z prośbą do Skubasa, Julii Marcell, Korteza, Brodki, Zalewskiego i Zawiałow, ale im też się skończyły i do poniedziałku nie grają – zapewnia manager. – Podsiadło jest młody, rozwija się, założył działalność i chciał pożyczyć na fakturę, a lokalni raperzy mieli tylko autotune'a.

Nadal nie wiadomo, na kiedy zostanie przełożony wyczekiwany od miesięcy koncert Eda Sheerana w Warszawie. Management artysty bierze pod uwagę dni od poniedziałku do soboty.

Ed Sheeran opuścił już Stadion Narodowy.

Sprawdził jeszcze czy przypadkiem nie mają w Żabce, ale rozczarowany po chwili opuścił sklep z czteropakiem Łomży, jednorazowym grillem i karkówką w marynacie, po czym udał się w okolice plaży pod Mostem Poniatowskiego.
To jest ASZdziennik. Wsystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...