PILNE: Puchary znów zaskoczyły ligowców. Jest wiele ofiar

Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
To miało być dla Legii Warszawa spokojne lato. Niestety jak co roku dosłownie znikąd pojawił się przeciwnik w pucharach.

– Puchary kompletnie zaskoczyły ligowców. Trwa dramatyczna walka z czasem – dowiaduje się ASZdziennik po porażce Legii Warszawa z przeciwnikiem, którego nazwę musieliśmy skopiować, żeby nie pomylić się w pisowni nazwy klubu, o którym nigdy nie słyszeliśmy.

Początkowo wszystko szło dobrze. Legia Warszawa w meczu ze Spartakiem Trnawa grała swoje nic, myślami nadal będąc w Ekstraklasie, gdzie żadna porażka się nie liczy, bo na końcu i tak Lech odda ci mistrzostwo.

Ku zaskoczeniu legionistów, piłkarze mistrza Słowacji podeszli jednak do meczu jakby chodziło o rundę kwalifikacyjną do Ligi Mistrzów. I strzelili ligowcom z Polski dwa gole, a mogli jeszcze więcej. Mecz oglądało na żywo 15 tys. ofiar. Nadal trwa liczenie poszkodowanych przed telewizorami.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, trwa teraz dramatyczna walka z czasem - mecz rewanżowy ze Słowakami już za tydzień. Na szczęście piłkarze Legii zachowują spokój.

I liczą, że puchary same przejdą.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...