Geniusz fotografów Bałtyku. Z morza parawanów zrobili prawdziwe dzieło sztuki [DUŻO DOBRYCH ZDJĘĆ]

Fot. Agata Logiewa i Wojciech Radwański, facebook.com/projektbaltyk
Hejterzy polskich plaż są oburzeni szokującymi pracami Agaty i Wojtka, pary fotografów ze Śląska. Młodzi artyści pojechali z dronem nad Bałtyk i zrobili prawdziwe dzieła sztuki z parawanów. Swoimi zdjęciami nadmorskich kurortów udowodnili, że polskie wybrzeże może być piękne.

Obrazoburcze zdjęcia zamykają usta hejterom, dla których Łeba czy Władysławowo to tylko tandetne pamiątki, flądra z głębokiego tłuszczu i gofry z frużeliną. Na fotografiach projektu "Bałtyk" wyraźnie widać, że nawet znienawidzone parawany mają w sobie wiele uroku. Potrzebne im tylko dobre oko fotografów.


Projekt "Bałtyk"
to dzieło Agaty Logiewy i Wojciecha Radwańskiego, duetu fotografów ze Śląska. Para postawiła sobie za misję odczarowanie polskich plaż i sięgnęła po niezwykle trudne w obróbce tworzywo: Władysławowo. Wiadomo już, że odważny eksperyment zakończył się sukcesem.
Turyści, którzy dotąd potrafili tylko narzekać na zimną wodę w morzu, okropnych plażowiczów, głośne rodziny z rozwydrzonymi dziećmi i kompilacje letnich hitów z lat 1998-2008 na deptakach, musieli schować głowę w plażę. Nie dowierzają, że są na świecie miejsca piękniejsze niż zamknięta polska strefa na all-inclusive w Hurghadzie.
Hejterzy polskich plaż po zobaczeniu zdjęć projektu "Bałtyk" nie wykluczają nawet, że w tym roku po raz pierwszy przyjadą nad morze. Bo tak naprawdę to o tym, jak bardzo jest tam źle, okropnie i brzydko, słyszeli tylko z internetu.

Ze zdjęć Agaty i Wojtka wynika, że były to chyba jakieś fejk newsy.
To jest ASZdziennik, ale Władysławowo ze zdjęć projektu "Bałtyk" nie zostało zmyślone.
Trwa ładowanie komentarzy...