Geniusz fotografów Bałtyku. Z morza parawanów zrobili prawdziwe dzieło sztuki [DUŻO DOBRYCH ZDJĘĆ]

Fot. Agata Logiewa i Wojciech Radwański, facebook.com/projektbaltyk
Hejterzy polskich plaż są oburzeni szokującymi pracami Agaty i Wojtka, pary fotografów ze Śląska. Młodzi artyści pojechali z dronem nad Bałtyk i zrobili prawdziwe dzieła sztuki z parawanów. Swoimi zdjęciami nadmorskich kurortów udowodnili, że polskie wybrzeże może być piękne.

Obrazoburcze zdjęcia zamykają usta hejterom, dla których Łeba czy Władysławowo to tylko tandetne pamiątki, flądra z głębokiego tłuszczu i gofry z frużeliną. Na fotografiach projektu "Bałtyk" wyraźnie widać, że nawet znienawidzone parawany mają w sobie wiele uroku. Potrzebne im tylko dobre oko fotografów.


Projekt "Bałtyk"
to dzieło Agaty Logiewy i Wojciecha Radwańskiego, duetu fotografów ze Śląska. Para postawiła sobie za misję odczarowanie polskich plaż i sięgnęła po niezwykle trudne w obróbce tworzywo: Władysławowo. Wiadomo już, że odważny eksperyment zakończył się sukcesem.
Turyści, którzy dotąd potrafili tylko narzekać na zimną wodę w morzu, okropnych plażowiczów, głośne rodziny z rozwydrzonymi dziećmi i kompilacje letnich hitów z lat 1998-2008 na deptakach, musieli schować głowę w plażę. Nie dowierzają, że są na świecie miejsca piękniejsze niż zamknięta polska strefa na all-inclusive w Hurghadzie.
Hejterzy polskich plaż po zobaczeniu zdjęć projektu "Bałtyk" nie wykluczają nawet, że w tym roku po raz pierwszy przyjadą nad morze. Bo tak naprawdę to o tym, jak bardzo jest tam źle, okropnie i brzydko, słyszeli tylko z internetu.

Ze zdjęć Agaty i Wojtka wynika, że były to chyba jakieś fejk newsy.
To jest ASZdziennik, ale Władysławowo ze zdjęć projektu "Bałtyk" nie zostało zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...