Remigiusz Mróz idzie po Taco Hemingwaya. Chce dorwać typa, który nagrywa szybciej niż on pisze

Fot. Roman Rogalski/Agencja Gazeta/tacohemingway.com
Wpis o tajemniczej treści pojawił się na Facebooku znanego pisarza Remigiusza Mroza. "Nie wiem, kim jesteś ani czego chcesz. Jeśli zależy ci na okupie, nie mam jeszcze gaży za ostatniego Forsta. Mam za to umiejętności, które nabyłem po latach z Chyłką. Umiejętności, które czynią mnie koszmarem dla takich jak ty. Jeśli przestaniesz nagrywać płyty szybciej niż ja piszę powieści, zakończymy sprawę. Nie będę cię szukał. Jeśli nie – znajdę cię i napiszę o tobie trylogię z Wysp Owczych" – czytamy na profilu autora poczytnych kryminałów.

Nie wiadomo, do kogo Remigiusz Mróz kierował swoje pogróżki. Internauci zauważyli jednak, że pisarz zamieścił je chwilę po premierze "Cafe Belga", trzeciej w ciągu ostatnich 12 miesięcy płyty z udziałem Taco Hemingwaya.

– Nie mam kontaktu z Remigiuszem – przyznaje jego agent. - Jego sąsiedzi zeznali, że nad ranem zbudził ich dochodzący z mieszkania Remka bit do "Wszystko na niby", a pięć minut później z parkingu z piskiem opon odjechało jego auto.

Pisarz może działać w stanie silnego wzburzenia. Krytycy spekulują, że przy tempie pisania tekstów i wydawania płyt Taco Hemingwaya, książki Remigiusza Mroza zbyt szybko tracą na aktualności.

Przypomnijmy, że młody raper na wydanym dziś albumie zdążył wspomnieć m.in. o przegranej Polski z Senegalem na mundialu w Rosji oraz o koncercie na Orange Warsaw Festivalu z początku czerwca.
Mroza miało szczególnie zmrozić, gdy usłyszał końcówkę kawałka "2031".

– Bo mam linijkę taką, żeby zrobić 13 lipca i to będzie fajny smaczek. I to będzie fajne, ktoś w dniu premiery to usłyszy i będzie, wiesz, że o, to dzisiaj. Bum! – mówi w niej Taco Hemingway.

Po raz ostatni Remigiusza Mroza widziano, gdy z otwartym notatnikiem i gotowym do użycia dyktafonem kręcił się pod siedzibą Asfalt Records w warszawskim Śródmieściu. Może być zdolny do przeprowadzenia researchu.

Nad zażegnaniem kryzysu pracuje już wydawca powieści Mroza.

Nieoficjalnie wiadomo, że chce namówić Filipa Szcześniaka na projekt Mrozonafide.
To jest ASZdziennik, ale Taco Hemingway znowu wydał nowy album.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...