Wzruszający film z Andrzejem Dudą. Zobaczysz w nim siebie na imprezie, na której nikogo nie znasz

Fot. reddit.com/r/polska
Andrzej Duda znowu dał się poznać jako prezydent bliski ludziom. Film ze szczytu NATO w Brukseli pokazuje, że prezydent jest jednym z nas i też ma problemy z niezręcznymi sytuacjami w towarzystwie. Polacy twierdzą, że na nagraniu widzą siebie na imprezie, na której nikogo nie znają.

Na filmie ze szczytu NATO wyraźnie widać, że Andrzej Duda nie ma z kim zagadać. Nie wie, co go podkusiło żeby tu przyjść. Mógłby siedzieć teraz w Pałacu Prezydenckim i spokojnie łamać konsytucję.
– O rany, prezydent jest jak ja na domówce u Maćka, kiedy porobiły się grupki, a ja przez godzinę bawiłam się z psem – twierdzi wzruszona Paulina z Warszawy na widok Andrzeja Dudy, który desperacko szuka towarzystwa.

– Mój prezydent – dodaje z łezką w oku Miłosz z Białegostoku. – Mi też w żołądku wszystko się przewraca, kiedy wszyscy znajomi już poszli, zostaję sam na sam z gospodarzami których nie znam, a mój Uber przyjeżdża dopiero za 20 minut.

Do Kancelarii Prezydenta od rana spływają tysiące listów z wyrazami współczucia. Polacy, którzy nie mogą znaleźć sobie miejsca na imprezach, na których nikogo nie znają, nadsyłają rady, jak wykręcić się z niekomfortowych sytuacji, gdy prezydent Węgier gdzieś sobie pójdzie i zostawi cię samego.

Nieoficjalnie wiadomo, że następnym razem Andrzej Duda powie, że nie może wpaść, bo ma remont.

Musi zdemolować i na nowo urządzić skład Sądu Najwyższego.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...