Skandal na koncercie Metalliki. Zespół zszedł ze sceny dorwać typów, którzy się pod niego podszywają

Fot. metallicaonline.com / taconafide.pl
Wielkie rozczarowanie na Tauron Arenie. Po zaledwie trzech utworach zakończył się koncert zespołu Metallica w Krakowie – podaje "Gazeta Magnetofonowa". James Hetfield dowiedział się, że w Polsce grasuje para oszustów, którzy podają się za Metallikę. I poszedł z ekipą szukać ich na mieście.

– Chcieli grać, ale nie ta liga – cedził przez zęby wściekły Robert Trujillo owijając bas wokół dłoni, by zapewnić osłonę nadgarstkom. – To ty jesteś k**wa Fifi?! – wołał do przerażonego lajkonika na krakowskim rynku.

Nie mniej rozjuszony był sam lider zespołu James Hetfield. To na jego tożsamości i wizerunku mieli żerować dwaj manipulanci z Polski. Z szacunków ZAiKS wynika, że podając się za Metallikę w piosence "Metallica 808", hochsztaplerzy sprzedali rekordową ilość egzemplarzy swojej płyty i przez długie tygodnie utrzymywali się w trendach na YouTubie.

– Jak jesteś taki odważny, Kuba, to przyjdź tu i potrząśnij głową jak ja, twarzą w twarz – zaapelował ze sceny Hetfield, a publiczność w Krakowie wstrzymała oddech.

Przypomnijmy, że za sprawą szajki znanej jako Fifi i Kuba ponad 100 tys. oszukanych nastolatków z Polski do dziś myśli, że słucha heavy metalu i uznaje Led Zeppelin za spadkobierców Quebonafide. Szacuje się, że nawet 1/4 z nich prosi już o rodziców o nowe glany na najbliższy Hip Hop Kemp.

Tauron Arena już opustoszała, a ze sceny dochodzi tylko bębnienie Larsa Urlicha. Koledzy nie chcieli go stresować i nie powiedzieli, że koncert się skończył.

Świadkowie twierdzą, że beat podoba sie tylko grupie ok. 1,5 tysiąca słuchaczy, którzy myśleli, że dziś Kuba i Fifi będą grać jako Metallika.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...