Cud w Świebodzinie. W koronie Chrystusa Króla objawiły się nadajniki WiFi

Jezus ze Świebodzina i cudowny nadajnik WiFi.
Jezus ze Świebodzina i cudowny nadajnik WiFi. Fot. Wikimedia Commons
Gigantyczny pomnik Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Świebodzinie wzbudził ostatnio sensację, gdy odkryto w jego koronie anteny do nadawania sygnału internetowego. To cudowne zdarzenie można opisać tylko w jeden sposób. Biblijny.

Na początku był proboszcz. I proboszcz kazał usypać kopiec. I gdy robotnicy usypali kopiec wysoki na szesnaście i pół metra, proboszcz rzekł im:

– Oto jest kopiec niczym skała. Skała na której zbudujecie figurę na podobieństwo Pana.

I zbudowali pomnik z żelbetu białego niczym biała synogarlica, wysoki na trzydzieści i trzy metry. A proboszcz widział, że był dobry. Tylko trochę za niski. Rzekł więc:

– Niechaj posąg ma koronę pozłacaną, na trzy metry wysoką!

I dobudowali robotnicy koronę. I proboszcz widział, że była dobra. Ale jeszcze czegoś brakowało.

Niechaj w koronie antena stanie i niechaj ta antena internet krainie świebodzińskiej zapewni! I niechaj internet ten szerokopasmowy będzie o paśmie szerokim niczym rzeka Jordan.
I stanęła antena i internetem całą parafię Świebodzin obdarowała. I pomnik Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata nowe miano zyskał Jezusa Chrystusa Sułtana Sygnału i Władcy WiFi.

I łączyli się wierni ze świętym WiFi , którego nazwą było "jezuskrólempolski123", jeśli miesięczny abonament za 39,90 srebrników lub 49,90 w pakiecie z telewizją satelitarną wykupili.

I spojrzał proboszcz na wpływy ze sprzedaży dostępu do sieci i widział, że były dobre.

To jest ASZdziennik, ale zaprawdę Jezus ze Świebodzina internet nadaje.
Trwa ładowanie komentarzy...